KOLEJNY ARTYKUŁ O PROGRAMIE!

KOLEJNY ARTYKUŁ O PROGRAMIE! w programie dietetycznym - Dietetyk Pro

Ten artykuł polecamy wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem Programu DietetykPro. Poniżej rzetelna opinia od Użytkowniczki, która pracuje z Programem od ponad roku! Miłej lektury!

Recenzja programu DietetykPro

Z programem dla dietetyków DietetykPRO, spotkałam się ponad rok temu, szukając wygodnej pomocy w codziennej pracy zawodowej. Poza bezkonkurencyjną ceną, wzbudził moje zaufanie brak podziału na wersje bogatsze i uboższe. Dla osób chcących podjąć współpracę, pojawił się wybór wykupienia abonamentu na 12 lub 6 miesięcy oraz dodatkowa opcja własnego logotypu.

Idealnym rozwiązaniem okazała się możliwość prowadzenie poradni dietetycznej z dostępem on - line (wystarczy dostęp do sieci 😊). Warto wspomnieć, że DietetykPRO jest prosty w obsłudze, a ikonka POMOC pozwala przechodząc krok po kroku sprawdzić jak działa program. Od samego początku, użytkownik ma możliwość dodania interesujących go widgetów do swojej strony startowej a dane takie jak gabinet, kontakt, godziny otwarcia – są widoczne dla moich Pacjentów. W jednym miejscu znajdują się kartoteki pacjentów, korespondencja oraz załączone pliki zewnętrzne.

Ciekawe i wygodne rozwiązania ułatwiają pracę dietetyka - na przykład wykonywanie podstawowych wyliczeń (BMI,WHR, należna masa ciała wg wzoru Lorentza i Broca, PPM) przez tzw. ASYSTENTA 😊 W prosty sposób można przeprowadzić wywiad żywieniowy z uwzględnieniem własnych pytań, wprowadzić wyniki pomiarów i analizy składu ciała. Program bierze pod uwagę alergie, choroby a nawet preferencje pacjenta dotyczące produktów (z podziałem na lubiane i nielubiane).

DietetykPRO znacznie ułatwia proces tworzenia jadłospisu, dzięki pojawiającym się podpowiedziom takim jak: ile zostało do spełnienia dziennego zapotrzebowania na składniki pokarmowe, osiągnięcie lub przekroczenie norm oraz potrawy zalecane i niezalecane. Warto zaznaczyć, że baza przepisów jest często aktualizowana, a użytkownik ma możliwość dodawania własnych produktów i potraw. Konto pacjenta on – line, pozwala na kontakt z dietetykiem bez konieczności drukowania jadłospisu, przepisów oraz listy zakupów. Jeśli jednak mamy ochotę, możemy personalizować wydruki (zmiana koloru, czcionki, zdjęcia podprzepisami).

Wracając do strony startowej i wybierając ‘Profil DietDoctor’, pojawia się opcja zarządzania własnym profilem w rankingu dietetyków wraz z dodawaniem zdjęć, opisem specjalizacji, szkoleń, a także zdobytych certyfikatów. Z rankingiem powiązany jest terminarz, umożliwiający prowadzenie kalendarza wizyt on - line z możliwością dodawania wydarzeń oraz zarządzania rezerwacjami. 

 

Warto docenić bardzo sprawną, miłą i bezpłatną obsługę techniczna, gotową do pomocy w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli w ramach przerwy (na przykład pomiędzy wizytami pacjentów), chcemy poczytać nowości ze świata dietetyki, wystarczy wybrać ikonkę ‘portal’. Moje pozytywne doświadczenie w pracy z programem dla dietetyków DietetykPRO, pozwala polecić go innym.

Pozdrawiam ciepło :)

Psychodietetyka, Katarzyna Krupińska

Jesteś zdecydowany i chcesz kupić Program DietetykPro?

Kliknij w ten link https://program.dietetykpro.pl/zamowienie/opcje-dodatkowe/ 

Wróć do artykułów dietetycznych - Dietetyk ProPowrót do listy artykułów