WOBEC TAKICH NOWOŚCI NIE DA SIĘ PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE!


Już są! Ciepłe jak świeże bułeczki (bezglutenowe oczywiście ), pachnące jak wiosna, nowoczesne jak... DietetykPro! Nowe wydruki z ułożoną dietą specjalnie dla Was i Waszych Pacjentów!Jest wszystko to, o co prosiliście:

  • przepisy bezpośrednio pod potrawą
  • wyświetlanie wartości odżywczych (wybranych przez Was)
  • wydruk "na lodówkę"
  • numeracja stron
  • nie tylko połówki godzin -od teraz możecie wybierać czas od 5-55 min.
  • nowoczesne graficznie wydruki

 

Uwielbiamy się dla Was zmieniać, bo doskonale wiemy, że nasi Użytkownicy cenią sobie pomysłowość i wysoką jakość!

Od dzisiaj wydruk będzie jeszcze bardziej czytelny. Jednak nowoczesny wygląd graficzny to nie wszystko. Program DietetykPro pozwala Wam dostosować wygląd jadłospisu do Waszych preferencji. Każdy ułożony w Programie jadłospis może trafić do rąk Pacjentów...w różnorodnych kolorach!  

 

W dodatku wyświetlanie przepisów bezpośrednio pod potrawami to duże ułatwienie. A dla tych bardziej "Wymagających" oferujemy możliwość informowania o poszczególnych wartościach odżywczych!

 

Kolejnym uzupełnieniem jadłospisu, na który nie mogliśmy doczekać się tak jak Wy, jest wydruk „na lodówkę”. Docenią go z pewnością wszyscy Pacjenci. Dzięki temu zaplanowany jadłospis będzie zawsze pod ręką!

 

To jeszcze nie koniec! Od teraz możecie też jeszcze dokładniej określać czas zaplanowanych posiłków oraz aktywności fizycznej wybierając nie tylko godzinę, ale także zakres minutowy od 5 do 55!

 

W dodatku to wszystko jak zawsze zupełnie ZA DARMO. Uwielbiamy rozwijać się dla Was!

 

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności