KOMPUTEROWE PROGRAMY DIETETYCZNE NOWYM SPOSOBEM UKŁADANIA DIETY


Żyjemy w czasach kiedy praktycznie w każdym gospodarstwie domowym oraz przedsiębiorstwie obecny jest komputer, tablet lub smartfon.Dlaczego branża dietetyczna miałaby na tym nie skorzystać? Sprawdzamy jakie komputerowe programy dietetyczne są najbardziej popularne i dlaczego, w dalszym ciągu, niewiele o nich słyszymy.

Jeszcze kilka lat temu mogłoby wydawać się, że w branży dietetycznej już wszystko zostało wymyślone i opracowane. Diety były skuteczne, choć zdecydowanie najbardziej popularne były diety radykalnie ograniczające spożywanie danej grupy produktów, lub pokarmów w ogóle. Dziś już wiemy, że zdrowa dieta powinna być jak najmniej inwazyjna oraz mało radykalna, gdyż każda grupa składników odżywczych jest równie potrzebna do zdrowego funkcjonowania organizmu. Poza sposobem postrzegania samej diety zmieniły się również narzędzia, które ułatwiają jej generowanie i układanie.

W internecie znaleźć można liczne programy wspomagające układanie diety. Pomimo licznych niedoskonałości w programach dostępnych na rynku dietetycy nie mieli dotychczas innych metod wspomagających pracę. Jedyne dostępne dobre jakościowo programy na rynku są bardzo kosztowne, co zdecydowanie wpływa na budżet zwłaszcza początkujących dietetyków.

Alternatywy w niskiej cenie są natomiast kwestionowanej jakości, a ich funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia.

Dostępne komputerowe programy dietetetyczne umożliwiają pracę wyłącznie w trybie offline, przez co wszystkie ustawienia i dane zapisywane są na komputerze, przy pomocą którego korzysta się z programu w danej chwili i nie przechodzą na inne urządzenia, chyba że przeniesione zostaną ręcznie.

W końcu na rynku dietetycznym stworzone zostało swoiste Novum. Powstał innowacyjny program i portal DietetykPRO, stworzony w ramach finansowania ze środków Unii Europejskiej dla coraz popularniejszej grupy zawodowej - dietetyków.

DietetykPRO jest najlepszym wyborem na rynku dzięki temu, że łączy unikalne rozwiązania, które mogą zrewolucjonizować pracę dietetyków oraz specjalistów ds. zdrowego żywienia. Funkcjonalność sztucznej inteligencji w postaci Asystenta Dietetyka wpływa niezwykle efektywnie na komfort, ergonomię i rozwój w pracy dietetyka. Program DietetykPRO pozwala w niezwykle prosty sposób stworzyć idealnie zbilansowaną dietę, uwzględniając choroby, alergie, nietolerancje pokarmowe czy niedobory składników mineralnych, a nawet jego osobiste preferencje. Dodatkowo możliwość śledzenia na bieżąco historii Pacjenta i jego rezultatów znacząco ułatwia współpracę z Pacjentem. Program DietetykPRO jest pierwszym programem, który nie tylko uwzględnia, ale i stawia na równi, w swoich obliczeniach, komfort Pacjenta ze skutecznością diety. Pacjent uzyskuje ponadto dostęp do części programu, dzięki czemu może na bieżąco obserwować zachodzące zmiany umożliwiając dodatkowo kontakt z dietetykiem. DietetykPRO jest również pierwszym programem dietetycznym dostępnym on-line, dzięki czemu można z niego korzystać w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, a wszystkie dane, które dietetyk potrzebuje są zapisywane w tzw. "chmurze". Oznacza to tyle, że nie ważne gdzie się dietetyk znajduje, zawsze ma do nich dostęp korzystając nawet z tabletu czy smartfonu. Program DietetykPRO jest ponadto przystępny cenowo. Za jedyne 246zł rocznie oferuje doskonałą jakość, jednocześnie przenosząc zawód dietetyka w przyszłość.Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności