NOWOŚĆ W PROGRAMIE! TAGI WŁASNE


Tagi własne do potraw i produktów - już dostępne!

Nowa funkcja w programie DietetykPro sprawi, że układanie jadłospisów będzie jeszcze szybsze i przyjemniejsze! Stwórz własne tagi, oznaczaj nimi wybrane potrawy/produkty i zaoszczędź czas podczas bilansowania jadłospisów dla swoich pacjentów.

Tagi pozwalają również na uporządkowanie bazy potraw i dopasowanie możliwości programu do Twojego stylu pracy.Jak korzystać z tagów własnych w programie DietetykPro?Stwórz produkt lub potrawę, którą chcesz podzielić się ze swoimi pacjentami. 
Podczas ustalania założeń dla danej potrawy/produktu oznacz ją zgodnie z założeniami, które spełnia: wegańska, o niskim indeksie glikemicznym, czy może łatwostrawna? Nazwij tag dowolnie według własnych preferencji, aby później podczas układania jadłospisu dla swojego podopiecznego mieć wszystko w jednym miejscu.


Jak dodać tag własny w programie DietetykPro?

Są na to dwa sposoby:

1) Podczas bilansowania jadłospisu - stwórz nowy tag w edycji danej potrawy,2) W ustawieniach programu, w zakładce "Tagi własne". Dodaj swój tag, oznacz wybrane produkty i potrawy. Korzystaj z szybkiego dostępu do wybranych grup produktów i potraw, aby układać i bilansować jadłospisy dla swoich podopiecznych jeszcze szybciej!Wybór jest PROsty!
DietetykPro to jedyne tak kompleksowe narzędzie do prowadzenia gabinetu dietetycznego na rynku.

Nie korzystasz z programu DietetykPro? Przetestuj bezpłatnie wersję PREMIUM PRO i dołącz do PROfesjonalistów.


Masz pytania?

Zadzwoń: 793 124 240 (pn-pt 08:00-16:00)
Napisz do nas: kontakt@dietetykpro.pl

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności