ULEPSZONA FUNKCJA GLOBALNEJ WYMIANY - BILANSUJ JADŁOSPISY PACJENTÓW JESZCZE SZYBCIEJ!Funkcja Globalna Wymiana to usprawnienie w pracy dietetyka i możliwość bilansowania spójnych jadłospisów dla pacjenta.

Od teraz masz możliwość wymiany produktu użytego w jadłospisie zarówno na produkt, którego nie ma w jadłospisie, jak i na taki, który został już użyty.

Opcja ta sprawdzi się również w przypadku wymiany produktów, na które pacjent jest uczulony, lub tych, za którymi nie przepada bez konieczności przeglądania każdego przepisu.Jak korzystać z funkcji Globalna Wymiana w programie DietetykPro?Po ułożeniu jadłospisu dla podopiecznego kliknij w przycisk "Wymień produkty".Po kliknięciu na "Wymień produkty" program generuje listę użytych produktów, które możemy wymienić.
Aby wymienić dany produkt wystarczy zaznaczyć produkt, a następnie kliknąć na strzałki po prawej stronie.W zależności od preferencji mamy możliwość:

1) wymiany produktu na produkt użyty w jadłospisie,2) wymiany zaznaczonego produktu na inny, dowolny produkt z bazy programu.

Aby wymienić produkt z jadłospisu na inny, dowolny produkt wystarczy zaznaczyć produkt, kliknąć w strzałki po prawej stronie i wprowadzić w wyszukiwarce produkt, na który chcemy wymienić.Funkcja Globalna Wymiana to usprawnienie pracy dietetyka i możliwość bilansowania spójnych jadłospisów dla pacjenta.
Dzięki tej funkcji mamy również możliwość wymiany produktów, na które pacjent jest uczulony, lub tych, za którymi nie przepada bez konieczności przeglądania każdego przepisu. 

Wybór jest PROsty! DietetykPro to najszybciej rozwijające się narzędzie do komponowania jadłospisów, które usprawnia codzienną pracę dietetyka. 

Nie korzystasz z programu DietetykPro? Przetestuj bezpłatnie wersję PREMIUM PRO i dołącz do PROfesjonalistów.


Masz pytania?

Zadzwoń: 793 124 240 (pn-pt 08:00-16:00)
Napisz do nas: kontakt@dietetykpro.pl

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności