NOWOŚĆ! WIZYTY ONLINE W TWOIM KALENDARZU


Festiwal z DietetykPro trwa! Przedstawiamy Ci pierwszą nowość! Już teraz w swoim kalendarzu DietDoctor możesz poza adresami stacjonarnymi dodawać wizyty online. To wielkie ułatwienie dla Ciebie i Twojego pacjenta.

Poniżej znajdziesz opis nowej funkcji.WIZYTY ONLINE W KALENDARZU DIETDOCTOR - JAK Z NICH KORZYSTAĆ?Aby korzystać z nowej funkcji przejdź do ustawień swojego profilu DietDoctor.
1) W panelu po lewej stronie wybierz DANE ADRESOWE
2) Uzupełnij informacje o wizytach online oraz innych adresach, jeśli również przyjmujesz stacjonarnie. Zapisz zmiany.
3) Następnie w panelu po lewej stronie wybierz PROFIL PUBLICZNY i przejdź do ustawień opisu O MNIE. Wybierz specjalizacje.

Już teraz potencjalny pacjent będzie mógł Cię znaleźć nie tylko po mieście, a również po konkretnej specjalizacji.POTRZEBUJESZ POMOCY?Pamiętaj, każdy użytkownik DietetykPro może umówić się na bezpłatną konsultację. Powiemy Ci jak uzupełnić swój profil, aby był atrakcyjny dla pacjenta i jak korzystać z kalendarza wizyt.

Jeśli masz pytania do programu, chętnie na nie odpowiemy! Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta:

e-mail: kontakt@dietetypro.pl
telefon: 793 124 240

Ps. To nie koniec nowości. Niedługo ogłosimy kolejne!

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności