NOWOŚĆ! TWÓRZ I WYSYŁAJ ZALECENIA ŻYWIENIOWE SWOIM PACJENTOM


Już jest! Nowa funkcja w programie DietetykPro!

Teraz możesz wysyłać szablony zaleceń żywieniowych z programu lub tworzyć własne, spersonalizowane zalecenia dla swoich pacjentów.

Sprawdź koniecznie nową funkcję i zadbaj o jeszcze lepszą współpracę ze swoimi pacjentami.JAK TO DZIAŁA?Po stworzeniu jadłospisu dla pacjenta naciśnij przycisk "zapisz i zakończ". W kolejnym kroku wybierz szablon zaleceń, który chcesz udostępnić pacjentowi. Przeciągnij z prawej strony wybrany przez siebie szablon systemowy lub własny.Na tym etapie możesz również edytować treść zaleceń i zapisać szablon jako własny. 

Szablony możesz również tworzyć od podstaw:
1. Przejdź do zakładki SZABLONY -> DODAJ SZABLON ZALECEŃ
2. Dodaj nazwę szablonu i wybierz folder
3. Przeciągnij i upuść wybrane elementy takie jak:

  • Nagłówek
  • Treść
  • Tabela

4. Uzupełnij wszystkie pola i zapisz szablonLISTA SZABLONÓW
1. Przejdź do zakładki SZABLONY -> ZNAJDŹ SZABLON ZALECEŃ
2. Na tym etapie masz możliwość powielania i edycji gotowych szablonów lub dodawania własnego szablonu zaleceń od podstaw.W RAZIE PYTAŃ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIJeśli masz pytania do nowej funkcji lub do innych elementów programu, chętnie na nie odpowiemy! Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta:

e-mail: kontakt@dietetypro.pl
telefon: 793 124 240

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności