BAZY WSPÓŁDZIELONE - NOWOŚĆ W PROGRAMIE


Dietetyku! Odkrywamy kolejną nowość w programie - BAZY WSPÓŁDZIELONE

Już teraz możesz dzielić bazę produktów, potraw i szablonów jadłospisów z innymi dietetykami. 

Zachęcamy do zapoznania się z krótką instrukcją na filmie lub opisem poniżej.JAK KORZYSTAĆ Z BAZY WSPÓŁDZIELONEJ?Dzięki współdzielonej bazie masz możliwość udostępniać innym użytkownikom swoją bazę produktów, potraw i szablonów jadłospisów.

Jak to działa?

Przejdź do zakładki USTAWIENIA PROGRAMU, a następnie BAZY WSPÓŁDZIELONE. To tutaj możesz włączyć bazę i dodać do niej innych użytkowników. Możesz nadać im uprawnienia osoby edytującej lub jedynie korzystającej z bazy. Dodatkowo możesz przekazać uprawnienia właściciela. 
Znajdziesz tutaj zbiór wszystkich produktów, potraw i szablonów jadłospisów, które sobie udostępniacie. 

Osoba zapraszana do bazy otrzyma maila z zaproszeniem i wymaganym potwierdzeniem.

Jak dodawać produkty do bazy wspólnej?
Możesz dodać je w module bazy współdzielonej lub przejść do zakładki PRODUKTY WŁASNE. Bezpośrednio stąd możesz dodawać produkt do współdzielonej bazy.

Jak dodawać potrawy? 
Dokładnie tak samo. Z panelu bazy współdzielonej lub bezpośrednio z listy POTRAW WŁASNYCH.Co więcej, tworząc jadłospis lub szablon również w tego miejsca możesz zapisywać potrawy do baz współdzielonych. Podczas zapisu potrawy wystarczy wybrać opcję ZAPISZ POTRAWĘ JAKO NOWĄ W BAZIE WSPÓŁDZIELONEJ.

Jak dodać szablon jadłospisu do bazy współdzielonej?
Mając włączoną bazę współdzieloną, na Twoim koncie w zakładce SZABLONY JADŁOSPISÓW pojawi się folder z nazwą Twoje bazy. Tworząc lub dodając do niego szablony diet dodadzą się one na konta wszystkich użytkowników będących w bazie wspólnej.Jeśli masz włączoną bazę współdzieloną możesz łatwo wyszukiwać na jadłospisie tylko te produkty i potrawy, które do niej należą. Wystarczy rozwinąć wyszukiwanie zaawansowane i znaleźć filtr z wyborem bazy.

Pamiętaj, każdy użytkownik DietetykPro może umówić się na bezpłatną konsultację. Powiemy Ci jak uzupełnić swój profil, aby był atrakcyjny dla pacjenta i jak korzystać z kalendarza wizyt.

Jeśli masz pytania do programu, chętnie na nie odpowiemy! Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta:

e-mail: kontakt@dietetypro.pl
telefon: 793 124 240

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności