NOWA APLIKACJA DLA TWOJEGO PACJENTA!


Już jest! Jedyna taka aplikacja dla pacjentów! W dzisiejszym dynamicznym świecie, pełnym wyzwań zdrowotnych i zmieniających się nawyków żywieniowych, profesjonaliści zajmujący się dietetyką muszą być na bieżąco z najnowszymi narzędziami i technologiami, aby zapewnić swoim pacjentom kompleksową opiekę. Dlatego też z dumą ogłaszamy premierę naszej najnowszej aplikacji DietetykPro  - dieta i przepisy, stworzonej specjalnie dla dietetyków i ich pacjentów.Aplikacja dietetyczna DietetykProNowa aplikacja DietetykPro to rewolucja w sposobie, w jaki dietetycy mogą monitorować swoich podopiecznych i dostarczać im wysokiej jakości usług. Dzięki temu innowacyjnemu narzędziu, dietetycy mają teraz możliwość jeszcze skuteczniejszej pracy nad zdrowiem i dietą swoich klientów.

Jedną z głównych zalet nowej aplikacji jest możliwość dostarczania spersonalizowanych jadłospisów i list zakupów bezpośrednio do urządzeń pacjentów. Dzięki temu pacjenci mają łatwy dostęp do zaleceń żywieniowych i mogą łatwo planować swoje posiłki, co przekłada się na lepsze wyniki terapeutyczne.

Ponadto, funkcja dodawania pomiarów oraz możliwość komunikacji z dietetykiem poprzez czat i załączanie plików umożliwiają bardziej interaktywną i efektywną komunikację między pacjentem a specjalistą. To pozwala na bieżące monitorowanie postępów i szybką reakcję na ewentualne trudności czy pytania pacjenta.

Przekaż informację swoim podopiecznym i zadbaj o ich wygodę.
Pamiętaj: Zadowolony klient zostanie z Tobą na dłużej i z pewnością poleci Cię innym!

Jak działa aplikacja DietetykPro - dieta i przepisyAplikacja mobilna DietetykPro - dieta i przepisy to świetne uzupełnienie Twoich usług i wielka wygoda dla pacjenta.

W aplikacji mobilnej pacjent może znaleźć:
  • jadłospisy od dietetyka,
  • miejsce na wpisanie pomiarów
  • listy zakupów na poszczególne dni bądź na wybrany zakres czasu,
  • panel wiadomości z dietetykiem,
  • możliwość szybkiego umówienia się na wizytę do swojego dietetyka.


Na samym początku w aplikacji mobilnej pojawi się pytanie czy Twój dietetyk zaprosił się do korzystania z aplikacji mobilnej. Jak zaprosić pacjenta?

Wystarczy, że w programie DietetykPro dodasz go jako pacjenta i w kartotece aktywujesz jego konto online. Dzięki temu pacjent otrzyma na maila zaproszenie do korzystania z aplikacji mobilnej oraz konta online pacjenta w programie. W zaproszeniu znajdzie hasło do zalogowania się.

Aby pacjent widział w aplikacji jadłospis, należy udostępnić go w programie DietetykPro. Żeby to zrobić, wystarczy kliknąć ZAPISZ I ZAKOŃCZ JADŁOSPIS i zaznaczyć opcję udostępniania go pacjentowi.

Pamiętaj! Jeśli chcesz, aby pacjent w aplikacji mógł wypełniać dzienniczek żywieniowy, musisz oznaczyć ‘POKAŻ DATY’ w ustawieniach wydruku, czyli w końcowych ustawieniach przed generowaniem jadłospisu.

Po udostępnieniu pacjentowi jadłospisu otrzyma on powiadomienie z aplikacji mobilnej. Po wejściu w nią, w zakładkę JADŁOSPISY wyświetli mu się udostępniony plan żywieniowy. Pacjent może oznaczać czy zrealizował posiłek czy nie, ma też mozliwość dodania wypitej wody, odstępstw, sportów oraz suplementów. Wszystkie te elementy wyświetlą się w panelu dzienniczka żywieniowego w programie DietetykPro.

Aplikacja mobilna wyśle do Twojego pacjenta powiadomienie 15 minut przed każdym posiłkiem oraz 15 minut po posiłku - z przypomnieniem o oznaczeniu zrealizowanego posiłku.

Inną przydatną funkcją jest udostępnianie podopiecznemu wywiadu żywieniowego. Jeśli to zrobisz, pacjent otrzyma powiadomienie i wywiad pojawi się w jego aplikacji. 

Kolejnym elementem w aplikacji mobilnej DietetykPro - dieta i przepisy są pomiary. Pacjent ma możliwość dodania pomiarów, które dietetyk zobaczy w programie w zakładce pomiary. U pacjenta wyświetlą się również pomiary wpisane przez dietetyka.

Lista zakupów to następny element, do którego dostęp ma pacjent. Może generować listy zakupów na pojedyncze dni lub wybrane zakresy czasowe.

Następne są wiadomości. Pacjent, jak i dietetyk może korzystać z tego modułu. Można również załączać dowolnie pliki. Dietetyk ma dostęp do wiadomości ze swojego programu DietetykPro.

Ostatnim elementem jest moduł umawiania wizyt. Pacjent bezpośrednio z aplikacji mobilnej ma możliwość umówić się do swojego dietetyka. W tym miejscu znajdzie też swoje zaplanowane wizyty, również te wpisane przez dietetyka. 

Pamiętaj! Aby pacjent zapisał się na wizytę musisz mieć włączony kalendarz DietDoctor.Masz więcej pytań dotyczących programu DietetykPro lub aplikacji mobilnej DietetykPro - dieta i przepisy?
Napisz do nas na kontakt@dietetykpro.pl lub zadzwoń pod nr 48 793 124 240

Nie korzystasz jeszcze z programu DietetykPro?
Przetestuj za darmo w pełnej wersji i dowiedz się, dlaczego większość dietetyków wybiera właśnie DietetykPro.

DietetykPro - jeden program, wiele możliwości!

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności