Ok, zamknij

samodzielna praca studentów dietetyki mnnóstwo możliwości działania dla Wykładowcy edu dietetykpro platforma dostosowana do warunków uczelnianych
pozwala kształcić przyszłych dietetykó na wysokim poziomie

Edu DietetykPro

Platforma edukacyjna do nauki dietetyki

Program Edu DietetykPro dostępny jest na każdym urządzeniu z internetem – nie jest przypisany do konkretnego komputera. Studenci mogą pracować przy użyciu swojego sprzętu komputerowego. Edu DietetykPro pozwala prowadzić zajęcia z układania jadłospisów w zgodzie z najnowszymi normami.

program pozwala na bliską współpracę między wykładowcą a studentem dostęp do przepisów zautomatyzowany wywiad z pacjentem możliwośc oceniania prac

Korzyści Edu DietetykPro

Dostęp
do Programu
przez internet

Szkolenia
z obsługi Programu
dla wykładowców

Dodawanie
wielu grup
studentów

Darmowy
dostęp dla
studentów

Tworzenie
zadań i ocenianie
prac

RODO

Program
dostosowany
do ustawy RODO

Zniżki
na Program dla
absolwentów

Nowoczesna
forma
zajęć

Cennik

Najlepsi kształcą się przy użyciu najlepszych narzędzi

Jesteś studentem dietetyki, a może wykładowcą? Dowiedz się, w jaki sposób wdrożyć Edu DietetykPro w Twojej placówce.

Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.
Im więcej licencji tym taniej!

Już ponad 300 placówek edukacyjnych

w Polsce wybrało Edu DietetykPro.

Dołącz już dziś!

Jak zamówić Edu DietetykPro?
1
Skontaktuj się z nami

wypełniając formularz

2
Nasz konsultant

przygotuje ofertę dla Twojej szkoły

3
Korzystaj już dziś!

po opłaceniu Twoje konto dla studentów i wykładowców zostanie aktywowane
(szkolenie z obsługi w cenie)

Studenci
Wykładowcy
Anna

Studentka, Warszawa

Koniec z monotonią zajęć. Dzięki Edu DietetykPro nauka dietetyki stała się nowoczesna i praktyczna. Program jest prosty w obsłudze, ale pozwala na skomplikowane ustawienia. Dzięki dostępowi online zadania mogę skończyć w domu lub kawiarni, a wykładowca oceni moją pracę.

Marta

Studentka, Łódź

Edu DietetykPro daje mi pewność, że uczę się nowoczesnej dietetyki. To Program dla wymagających – zawiera wszystko, co niezbędne do prowadzenia poradni dietetycznej, a dostęp online pozwala na naukę tam gdzie chcę i kiedy chcę.

Klaudia

Studentka, Lublin

Edu DietetykPro to najlepsze narzędzie do nauki, które pozwala tworzyć Programy żywieniowe i wywiady, bilansować pacjenta zgodnie z własnymi ustawieniami, dodawać produkty i potrawy i dzielić się nimi z innymi studentami. Polecam każdemu.

Ewa

Wykładowca, Warszawa

Edu DietetykPro to kompleksowe narzędzie do nauki studentów dietetyki, które zdecydowanie unowocześniło formę zajęć. Studenci chętniej pracują przy użyciu Programu, co przekłada się również na przyswajanie wiedzy. Jestem bardzo zadowolona z pracy na platformie.

Teresa

Wykładowca, Poznań

Intuicyjny Program do tworzenia planów żywieniowych, ułatwiający pracę wykładowcom i studentom. Zapewnione szkolenie z obsługi Edu DietetykPro pozwoliło mi poznać jego wszystkie możliwości. Szczególnie cenię sobie ustawienia własne dla różnych przypadków chorobowych.

Katarzyna

Wykładowca, Lublin

Polecam wszystkim do wdrożenia na swojej uczelni. U nas spisuje się świetnie. Zajęcia są nowoczesne i ciekawe, a studenci chętniej wykonują zadane im ćwiczenia. Prace oceniam online, bezpośrednio w koncie szkolenia i mogą pracować z wieloma grupami jednocześnie.

Edu DietetykPro

Nowoczesna platforma edukacyjna

Najczęściej zadawane pytania

pytanie

W trakcie semestru dochodzą nam studenci. Czy mogą dokupić dodatkowe konto?

Odpowiedź

W dowolnym momencie można domówić kolejne konta dla studentów, telefonicznie lub mailowo. Po uiszczeniu opłaty studenci mogą zostać dodani do listy studentów, co jest równoznaczne z aktywowaniem ich kont.

pytanie

Czy wersja Edu DietetykPro jest ograniczona?

Odpowiedź

Nie, wersja edukacyjna zawiera wszystkie funkcje Programu DietetykPro. Nie jest ograniczona ilościowo – można wprowadzić dowolną ilość pacjentów i układać diety na dowolną ilość dni. Na wydrukach jadłospisów, pomiarów oraz wywiadu z pacjentem znajduje się znak wodny informujący, że jest to wersja Edu DietetykPro.

pytanie

Czy studenci mają dostęp do Edu DietetykPro również po zajęciach?

Odpowiedź

Edu DietetykPro to program do nauki dietetyki, który działa online. Dzięki temu studenci i wykładowcy mają dostęp do wszystkich funkcji na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. Nawet w czasie zajęć studenci mogą pracować na własnych komputerach.

pytanie

Jakie funkcje ma panel wykładowcy?

Odpowiedź

Dzięki tej funkcji w Edu DietetykPro wykładowca może prowadzić zajęcia, zadawać zadania np. pacjent z daną jednostką chorobową, któremu należy ułożyć jadłospis, oceniać studentów oraz tworzyć ich grupy i listy.

pytanie

Do jakich funkcji ma dostęp student?

Odpowiedź

Studenci uczą się przeprowadzać wywiady żywieniowe, bilansować jadłospisy, uwzględniać zalecenia, dodawać ograniczenia tj. choroby, alergie. Prowadzą kartoteki pacjentów, analizują statystyki, dokonują pomiarów w Programie, wykonują ćwiczenia zadane przez wykładowców.

pytanie

Ile kosztuje Edu DietetykPro?

Odpowiedź

Cena Edu DietetykPro uzależniona jest od ilości licencji jaką szkoła chce zakupić oraz od czasu ich trwania. Wersja edukacyjna jest zawsze tańsza niż dostęp do Programu DietetykPro. Chcesz znać szczegóły? Zadzwoń

Umów się z Nami!

Pracujemy od poniedziałku
do piątku!

Proszę wybrać datę

Wybierz preferowane godziny kontaktu
Oddzwonimy do Ciebie!

Proszę wybrać godzinę

Wypełnij formularz
kontaktowy!

* pole obowiązkowe

* pole obowiązkowe

* zgoda jest obowiązkowa

* pola wymagane