Specjalizacje:
Dietetyk

INFORMACJE O EKSPERCIE:

Mgr Dagmara Perek współtwórca i założyciel Portalu i Programu DietetykPRO. Podnosiła swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach dietetycznych w kraju i za granicą (Wielka Brytania - Londyn). Jest autorką licznych publikacji na temat zdrowego żywienia i odchudzania w języku polskim i angielskim. Dagmara Perek zajmuje się również właściwym doborem suplementów diety. Poza dietetyką jest wielką entuzjastką podróży. Interesuje się również psychodietetyką, gdyz uważa, że każda dieta zaczyna się w głowie.

DOBRE, BO POLSKIE!

DOBRE, BO POLSKIE!, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Owoce kochamy jeść bo smakują wyśmienicie, są zdrowe i zawierają cenne wartości odżywcze. Oprócz tego można z nich przygotować orzeźwiające koktajle, smaczne desery. Stanowią również dodatek do wielu różnych potraw. Cenimy sobie smak egzotycznych owoców, ale czasami nie doceniamy naszych rodzimych owoców, które są istną bombą witaminową.

ZDROWIE, HARMONIA, ODPRĘŻENIE

ZDROWIE, HARMONIA, ODPRĘŻENIE, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Z okazji międzynarodowego dnia jogi przedstawiamy zalety jakie oferuje ten rodzaj gimnastyki, której głównym celem jest dążenie do utrzymania harmonii zarówno w ciele jak i umyśle.

ZIELONY ELIMINATOR TOKSYN

ZIELONY ELIMINATOR TOKSYN, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Chlorella to kolejna alga, która może zostać zaliczona do kategorii superproduktu. Dzięki swoim niesamowitym właściwościom jest także nazywana odtrucicielką. Sprawdźmy, czy faktycznie jest to zielone światło dla zdrowia!

SMOG ZIEJE NIEBEZPIECZEŃSTWEM - POKONAJ GO DIETĄ

SMOG ZIEJE NIEBEZPIECZEŃSTWEM - POKONAJ GO DIETĄ, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

O tym, że smog jest szkodliwy dla zdrowia, nie musimy przypominać, bo ta informacja jest jednym z głównych tematów przewijających się przez media. Smog jawi nam się jako prawdziwy potwór, który atakuje powoli, ale konsekwentnie, wyrządzając wiele szkód naszemu organizmowi. Dziś dajemy Wam do rąk broń, która może pomóc przeciwstawić się temu zagrożeniu. Jest nią… odpowiednia dieta!

ODCHUDZONE ŚWIĘTA

ODCHUDZONE ŚWIĘTA, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Jeszcze kilka dni i wszyscy rozpoczniemy wielkie świętowanie! Czas Bożego Narodzenia to jeden z przyjemniejszych momentów w całym roku, to chwile kiedy możemy złapać oddech, zwolnić tempo, nadrobić spotkania z najbliższymi oraz...zyskać kilka dodatkowych kilogramów!