Specjalizacje:
Asystent dietetyka

INFORMACJE O EKSPERCIE:

Od wielu lat interesuje się zagadnieniami dotyczącymi zdrowego żywienia i zdrowego stylu życia. Jego pasją są wszelkie nowinki ze świata dietetyki, zwłaszcza te związane z nowymi technologiami.

KONIEC ERY FAST FOODÓW?

KONIEC ERY FAST FOODÓW?, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Największy gigant sieci restauracji fast foodów zamyka swoje placówki na całym świecie – jak się okazało coraz więcej społeczeństwa wybiera zdrową żywność oraz aktywny tryb życia, a co za tym idzie z pełną świadomością omijają punkty serwujące niezdrowe dania szybkiej kuchni.

VI OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA DIETETYKI CONGRESSUS DIETETICA

VI OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA DIETETYKI CONGRESSUS DIETETICA, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Już w najbliższy piątek odbędzie się dwudniowa VI Ogólnopolska Konferencja Dietetyki Congressus Dietetica w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tegoroczny zjazd konferencji głównie poświęcony będzie tematyce związanej z żywieniem w chorobach autoimmunologicznych oraz suplementacji diety. DietetykPro już po raz kolejny bierze udział w taki prestiżowym wydarzeniu- Wy też musicie tam być!

07.11.2015 OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA TRENDS IN DIETETICS 2015

07.11.2015 OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA TRENDS IN DIETETICS 2015, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Już w najbliższą sobotę odbędzie się ogólnopolska konferencja Trends in Dietetics w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Konferencja głównie poświęcona jest najnowszym trendom w dziedzinie dietetyki oraz nauki o żywności i żywieniu. DietetykPro zawsze bierze udział w tak prestiżowych wydarzeniach- Was też nie może tam zabraknąć!

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE Z NUTRIGENETYKI

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE Z NUTRIGENETYKI, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

W Poznaniu 10.10.2015 w godzinach od 10:00 do 16:00 odbędzie się szkolenie z zakresu Nutrigenetyki kierowane do wszystkich Dietetyków, którzy chcą poznać wiedzę na temat zastosowania genetyki w swoich gabinetach.

13.06.2015 OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA DIETETYKAFORUM 2015

13.06.2015 OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA DIETETYKAFORUM 2015, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Już 13.06. odbędzie się Ogólnopolska Konferencja DietetykaForum 2015 w Centrum Kongre- sowo-Dydaktycznym UM w Poznaniu. DietetykPro został zaproszony na to wydarzenie. Was też nie może tam zabraknąć!