Specjalizacje:
Trenerka Fitness, dietetyk

INFORMACJE O EKSPERCIE:

Jest instruktorką fitnessu i crossfit. Prowadzi treningi indywidualne, dla osób dbających o prawidłową sylwetkę. Konsultantka aktywności fizycznej podczas diety. Ania z chęcią pomaga wybrać właściwy zestaw ćwiczeń, dzięki którym szybciej pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Od zawsze interesowała się sportem, głównie tańcem i bieganiem. Jej pozostałe pasje to moda, koty brytyjczyki oraz wszystko co włoskie.

DLACZEGO NIE CZYTAMY ETYKIET?

DLACZEGO NIE CZYTAMY ETYKIET?, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Według przeprowadzonych badań Instytutu Żywności i Żywienia większość Polaków nie czyta etykiet produktów. Niestety brak tej umiejętności może być powodem poważnych problemów, dlatego od 2011 roku prowadzony jest projekt zwiększający świadomość konsumentów w tym temacie o nazwie „Zachowaj Równowagę”.

BIOORGANIC - NATURALNE SUPLEMENTY

BIOORGANIC - NATURALNE SUPLEMENTY, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

W dzisiejszych czasach dużo słyszymy o suplementach. Wielu ludzi nie wyobraża sobie bez nich codziennego funkcjonowania. Jeśli po nie sięgamy, warto wybierać te produkowane z naturalnych składników. W tym miejscu warto zastanowić się nad innowacyjnymi pomysłami firmy BioOrganic.

WIĘZIENIE ZA NARZUCANIE DIETY

WIĘZIENIE ZA NARZUCANIE DIETY, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

W ostatnich czasach dużo mówi się o diecie wegańskiej i wegetariańskiej. Coraz więcej ludzi się do nich przekonuje. Problem zaczyna się w momencie, kiedy rodzice wychowują na nich swoje dziecko.

SKROBIA W PERŁACH?

SKROBIA W PERŁACH?, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Oryginalna nazwa tego produktu u większości z nas przywołuje na myśl nietypowy owoc lub egzotyczny napój. W rzeczywistości tapioka to skrobia pozyskiwana z manioku i najczęściej wykorzystywana jest do deserów, puddingów oraz pysznych koktajli.

GOTOWI, DO STARTU, ŚNIADANIE!!!

GOTOWI, DO STARTU, ŚNIADANIE!!!, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

„Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia” - każdy z nas nieraz usłyszał w swoim życiu to zdanie, ale czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się jakie produkty są najlepsze na poranny posiłek?