Specjalizacje:
Trenerka Fitness, dietetyk

INFORMACJE O EKSPERCIE:

Jest instruktorką fitnessu i crossfit. Prowadzi treningi indywidualne, dla osób dbających o prawidłową sylwetkę. Konsultantka aktywności fizycznej podczas diety. Ania z chęcią pomaga wybrać właściwy zestaw ćwiczeń, dzięki którym szybciej pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Od zawsze interesowała się sportem, głównie tańcem i bieganiem. Jej pozostałe pasje to moda, koty brytyjczyki oraz wszystko co włoskie.

SUPEROWOC Z KOLCAMI

SUPEROWOC Z KOLCAMI, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Brzmi dość dziwnie, ma kolce, przepiękne kolory,przywodzi na myśl różne skojarzenia i w niektórych krajach nazywany jest owocem prosto z nieba. Przed państwem Gac, czyli przepękla indochińska.

CO TWOJE DZIECKO KUPI W SKLEPIKU?

CO TWOJE DZIECKO KUPI W SKLEPIKU?, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

W najnowszym rozporządzeniu Ministra Zdrowia została podana lista produktów, która od września bieżącego roku będzie obowiązywać w sklepikach szkolnych, a także szczegółowy opis wymagań dotyczących podawanych potraw w szkolnych stołówkach.

SZPINAK NIE TYLKO DLA MARYNARZY

SZPINAK NIE TYLKO DLA MARYNARZY	, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Dzieciom kojarzy się z silnym marynarzem Popeyem, który po zjedzeniu porcji szpinaku nabierał maksymalnej energii. Latem spożywamy to warzywo znacznie częściej bo jest świeże i możemy z niego przygotować pożywne koktajle oraz sałatki. Jakie jeszcze korzyści zdrowotne wiążą się z jedzeniem tych zielonych listków?

NATURALNE IZOTONIKI

NATURALNE IZOTONIKI	, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Napoje izotoniczne w ostatnim czasie robią zawrotną karierę, spożywane są przez większość osób, które mają do czynienia z aktywnością fizyczną. Dlaczego? Świetnie nawadniają i uzupełniają elektrolity w organizmie.

MODA NA JUICING

MODA NA JUICING, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Owoce i warzywa są niezbędnym elementem codziennej diety o czym regularnie przypominają lekarze i specjaliście. Nie bez powodu zajmują pierwszą pozycję pośród wszystkich produktów spożywczych w najnowszej piramidzie żywienia. Niestety Polacy nadal spożywają zbyt mało warzyw i owoców, które powinny tak naprawdę stanowić minimum 50% spożywanych przez nas produktów każdego dnia.