Specjalizacje:
Trenerka Fitness, dietetyk

INFORMACJE O EKSPERCIE:

Jest instruktorką fitnessu i crossfit. Prowadzi treningi indywidualne, dla osób dbających o prawidłową sylwetkę. Konsultantka aktywności fizycznej podczas diety. Ania z chęcią pomaga wybrać właściwy zestaw ćwiczeń, dzięki którym szybciej pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Od zawsze interesowała się sportem, głównie tańcem i bieganiem. Jej pozostałe pasje to moda, koty brytyjczyki oraz wszystko co włoskie.

PRZEPISY NA SYLWESTROWE PRZEKĄSKI

PRZEPISY NA SYLWESTROWE PRZEKĄSKI, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Sylwester już jutro, więc warto pomyśleć o przekąskach, które znajdą się na stołach i będą na wyciągnięcie dłoni. Najlepsze to takie, które są smaczne oraz niepowtarzalne i nie obciążają naszego układu trawiennego.

NIE WSZYSTKIE PRZYPRAWY DLA DZIECI

NIE WSZYSTKIE PRZYPRAWY DLA DZIECI, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Na świecie istnieje wiele ziół i przypraw, które używamy na co dzień w naszej kuchni. Pytanie brzmi, czy te wszystkie przyprawy są zdrowe dla naszych dzieci? Czy przypadkiem im nie szkodzimy?

DIETETYKA W OBCYM JĘZYKU

DIETETYKA W OBCYM JĘZYKU, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Zawód dietetyka wymaga ciągłych szkoleń oraz rozwijania swoich umiejętności. Udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach pozwala na poszerzenie wiedzy z zakresu dietetyki, żywności i żywienia.

DLACZEGO NIE CZYTAMY ETYKIET?

DLACZEGO NIE CZYTAMY ETYKIET?, Program dla dietetyków - Dietetyk Pro

Według przeprowadzonych badań Instytutu Żywności i Żywienia większość Polaków nie czyta etykiet produktów. Niestety brak tej umiejętności może być powodem poważnych problemów, dlatego od 2011 roku prowadzony jest projekt zwiększający świadomość konsumentów w tym temacie o nazwie „Zachowaj Równowagę”.