Błyskawiczne układanie jadłospisów
Układanie jadłospisów w programie DietetykPro zostało zaprojektowane tak, aby ułatwić pracę dietetykom i pomóc w skutecznym planowaniu zdrowych i spersonalizowanych jadłospisów dla pacjentów. Poznaj funkcje, które ułatwią Ci tworzenie planów żywieniowych:

Przenoszenie elementów Drag&DropDzięki opcji "przenieś i upuść," możesz łatwo przemieszczać elementy jadłospisu. Przesuwaj, kopiuj, lub usuwaj elementy w intuicyjny sposób. Ta funkcja sprawia, że edytowanie i układanie jadłospisów jest jeszcze szybsze i przyjemniejsze.Monitorowanie chorób i alergiiNasz program do układania jadłospisów pozwala dietetykom monitorować choroby i alergie pacjentów, dzięki czemu możesz sprawnie dostosować jadłospis do ich potrzeb zdrowotnych.

SchowekKorzystając ze schowka, możesz przetrzymywać w nim produkty czy potrawy, aby nie zapomnieć użyć ich później np. podczas tworzenia kolejnego tygodnia w jadłospisie.Edycja potraw i tworzenie przepisówDietetykPro umożliwia edycję potraw ze stale poszerzającej się bazy oraz tworzenie własnych przepisów od podstaw, co pozwoli Ci na pełną personalizację jadłospisów.

Wyszukiwanie i filtrowanie wynikówProgram DietetykPro posiada zaawansowaną wyszukiwarkę oraz filtry, które pomagają dietetykom szybko znaleźć potrzebne produkty i potrawy w dużej bazie danych. Wyszukuj potrawy po typach posiłku, kaloryczności czy tagach programu lub własnych, dzięki temu znacznie przyspieszysz swoją pracę.Globalna wymiana produktówFunkcja globalnej wymiany produktów pozwala szybko dokonywać zmian w tworzonych jadłospisach, na przykład w przypadku nielubianych lub niewskazanych produktów dla pacjentów.

Skalowanie jadłospisówNasz program dla dietetyków umożliwia dostosowywanie jadłospisów do każdego pacjenta, dzięki funkcji skalowania jadłospisu. Korzystaj z szablonów dostępnych w bazie lub tych stworzonych przez siebie i za pomocą skalowania dostosuj je do swojego pacjenta.Jeśli chcesz poznać wszystkie funkcje DietetykPro - najlepszego programu do układania jadłospisów, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony demo.dietetykpro.pl, gdzie możesz bezpłatnie przetestować program w pełnej wersji przez 7 dni.

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności