Funkcje pomocne przy porządkowaniu bazy


Z czasem baza każdego dietetyka rośnie i pojawiają się w niej tysiące potraw i dziesiątki jadłospisów. Jak się w tym wszystkim połapać? Przeczytaj krótką instrukcję i poznaj nasze tricki na polepszenie komfortu swojej pracy.Tagi własne do produktów i potrawOprogramowanie dla dietetyków DietetykPro oferuje innowacyjną funkcjonalność w postaci tagów własnych, umożliwiających skuteczne zarządzanie bazą produktów i potraw. Dzięki tej opcji użytkownicy zyskują możliwość nadawania produktom i potrawom indywidualnych tagów, co umożliwia łatwiejsze wyszukiwanie i porządkowanie informacji zgodnie z ich preferencjami i potrzebami.

Dzięki zastosowaniu tagów, można łatwo przefiltrować bazę danych, wybierając tylko te produkty lub potrawy, które odpowiadają układanej diecie. To znacznie skraca czas potrzebny na zbilansowanie jadłospisu.

Szablony jadłospisów, zaleceń i wywiadówW programie DietetykPro do dyspozycji pozostawiamy 3 moduły z szablonami: szablony wywiadów, jadłospisów i zaleceń. Dzięki temu nie musisz wysyłać pacjentom osobnych plików, a wszystko możesz trzymać w jednym miejscu, w programie. Możesz korzystać z 3 przykładowych wywiadów lub stworzyć własny od zera. Pamiętaj, że możesz wysłać wywiad pacjentowi jeszcze przed wizytą, a jego odpowiedzi się u ciebie zaczytają.

W module zaleceń znajdziesz aż 10 szablonów zaleceń dla różnych pacjentów. Możesz je edytować lub tworzyć swoje zalecenia od zera. Po zapisaniu i zakończeniu jadłospisu w prosty sposób możesz je wybrać i dołączyć do jadłospisu. Ta funkcja usprawnia proces tworzenia planów żywieniowych, ale także pozwala na pełną personalizację zaleceń, dostosowując je do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Ostatni moduł do moduł szablonów jadłospisów. Możesz zapisywać jadłospisy jako szablony i wykorzystywać je później u innych pacjentów. Pomimo korzystania z gotowego szablonu, dietetyk ma możliwość dostosowywania go do specyficznych wymagań i preferencji każdego pacjenta. To gwarantuje spersonalizowane podejście do planowania diety. Korzystanie z szablonów jadłospisów przyspiesza proces pracy dietetyka, pozwalając na efektywne planowanie diety bez konieczności tworzenia wszystkiego od zera.Notatki o pacjencie i kartotekaW kartotece możesz trzymać dowolne pliki dotyczące pacjenta. Pozostawiamy też pole notatek, gdzie możesz zapisywać ważne informacje o swoich podopiecznych. Dzięki temu wszystkie dokumenty zbierzesz w jednym miejscu, a kiedy pacjent przyjdzie na wizytę, wystarczy, że otworzysz jego kartotekę. Ten element został stworzy z myślą o bezpieczeństwie danych pacjentów, zapewniając jednocześnie pełną poufność informacji zgodnie z obowiązującymi standardami.

Jeśli chcesz poznać wszystkie funkcje DietetykPro - najlepszego programu do układania jadłospisów, możesz bezpłatnie przetestować program w pełnej wersji przez 7 dni - zapraszamy do odwiedzenia naszej strony demo.dietetykpro.pl

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności