O NasDietetykPRO to program i portal tworzony przez ekspertów, ludzi z pasją.

To unikalne rozwiązanie na rynku , które w znaczny sposób zrewolucjonizuje pracę dietetyków i specjalistów ds. zdrowego żywienia.

Dietetyka, zdrowe życie i żywienie to zagadnienia, które stały się dla nas inspiracją. Umiejętnie łączymy wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów z najnowszymi światowymi trendami i prognozami w branży zdrowia, tworząc innowacyjny program i portal dla dietetyków.

Program DietetykPRO nie tylko znacząco ułatwia pracę, dzięki rozmaitym funkcjom inteligentnego asystenta dietetyka, ale pozwala na bieżąco śledzić historię pacjenta i jego dietetyczne rezultaty.

Intuicyjny panel startowy z funkcjonalnymi widgetami (znajdź pacjenta, terminarz, historia wizyt, bilans statystyk, kontakt z pacjentem on-line, aplikacja mobilna) pozwala niezwykle skutecznie posługiwać się w obrębie programu. Sama wizyta natomiast ma zupełnie inny wymiar, gdyż wszelkie wyliczenia dietetyk uzyskuje na bieżąco. Ponadto dzięki funkcjonalnościom programu DietetykPRO pacjent od razu otrzymuje dostęp do swojego konta, dzięki któremu uzyskuje stały kontakt z dietetykiem, czy to w sklepie robiąc zakupy, czy potrzebując dodatkowej motywacji między wizytami.

DietetykPRO to novum na rynku dietetyki, które pozwoli płynnie przenieść zawód dietetyka w przyszłość.

Życzymy owocnej pracy z portalem i programem!

 Zespół DietetykPRO