ENTLICZEK PENTLICZEK ZDROWY SŁOICZEK


Jeśli jedzenie ze słoika kojarzyło się Wam do tej pory jedynie z niezdrowymi, pełnymi konserwantów i sztucznych dodatków produktami, to czas porzucić te stereotypy! W walce z tymi przekonaniami świetnie radzi sobie Primavika.Pyszne jak u babci, doprawione szczyptą nowoczesności

Niemożliwe, żeby tego typu jedzenie było zdrowe? Warto przypomnieć sobie w takim razie nasze babcie. Wykorzystywały one naturalne sposoby, by przygotować różnego rodzaju przetwory, a te zachowywały swoją świeżość i walory smakowe przez długi czas. 

Właśnie po takie naturalne metody starają się sięgać producenci Primaviki. Jak twierdzi prezes firmy Primavika Paweł Skrzypczak założyciele tej marki postawili sobie za cel, aby produkować żywność wysokiej jakości, bez użycia lub z ograniczeniem użycia do niezbędnego minimum sztucznych barwników, polepszaczy smaku i zapachu, sztucznych przeciwutleniaczy, sztucznych zagęstników czy konserwantów. 

Jednak Primavika to nie tylko tradycja. Asortyment firmy to produkty wegetariańskie, które podbić mogą serca nie tylko osób, które stosują taką dietę. Wybór jest bowiem bardzo szeroki. Skąd jednak taki kierunek? Wszystko zaczęło się od zmiany kierunku… trybu życia prezesa Primaviki, który postanowił przejść na dietę bezmięsną. Jednak ubogie produkty, istniejące wtedy na rynku nie mogły korzystnie wpłynąć na jego zdrowie i samopoczucie. Zainteresował się wobec tego tematyką zdrowego stylu życia oraz odżywiania i pogłębianie tej wiedzy krok po kroku doprowadziło jego oraz założycieli Primaviki do utworzenia firmy produkującej zdrowe produkty wegetariańskie

Czy może być lepsza wizytówka tej firmy niż fakt, że zrodziła się ona z pasji zdrowego odżywiania?

Produkcja zaczęła się od dań obiadowych. Opierając się na domowych przepisach, powstawały pierwsze „wege” wersje tradycyjnych dań. Rok później ruszyła produkcja pasztetów na bazie soi i cieciorki oraz masła orzechowego. 

Obecnie w asortymencie firmy znajdziemy:

  • danie obiadowe
  • produkty BIO
  • pasty i pasztety
  • masła orzechowe
  • BIO ketchupy i musztardy

Smak sukcesu

Obecnie firma cieszy się coraz większym sukcesem na polskim rynku, a szeroki wybór produktów spotyka się z świetnym odbiorem. Zimą serca podbija masło orzechowe piernikowe, które pachnie jak ulubione ciasto i przyjemnie rozgrzewa od środka. Hitem okazały się również paprykarze wegetariańskie czy ketchupy (rodzice chętnie kupują np. łagodną wersję ketchupu dla dzieci). Natomiast seria maseł ACTIVE została nagrodzona tytułem „Superprodukt Świata Kobiety” za zajęcie I miejsca w kategorii żywność (podkategoria Produkty gotowe i do szybkiego przygotowania”).

 

Jednak to tylko jedna z wielu nagród, które trafiły na półkę założycieli firmy. A Wy chętnie sięgacie na półkę z takimi produktami?

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności