PISZĄ O NAS!!! PONOWNIE


Popularność Programu DietetykPro spowodowała, że coraz więcej osób chce podzielić się swoją opinią na temat pracy w Programie z innymi Użytkownikami! Jeśli zastanawiasz się czy warto wybrać DietetykPro i dołączyć do grona pozostałych Użytkowników - ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!Moi drodzy dzisiejsza notatka kierowana jest zarówno do pacjentów, jak i do śledzących mój profil dietetyków. Tym wpisem chciałabym przybliżyć moim pacjentom w jaki sposób pracuję i co mogą uzyskać, dzięki temu, że w mojej poradni korzysta się z programu DietetykPro, a wszystkim obecnym i przyszłym dietetykom pomóc w wyborze odpowiedniego oprogramowania.

 

W poradni dietetycznej Fit-amina pracuje się na nowej generacji programie do układania diet oraz tworzenia baz danych pacjentów jakim jest DietetykPro. Program DietetykPro umożliwia stworzenie karty pacjenta na podstawie przeprowadzonej ankiety, tabeli z pomiarami oraz wyliczanej automatycznie PPM oraz CPM, co będzie niezbędne do skomponowania spersonalizowanego jadłospisu.

Zgodnie z zebranymi danymi wszystkie diety muszą zawierać odpowiednią podaż białka, tłuszczu, węglowodanów, składników mineralnych oraz witamin, co automatycznie zostaje wyświetlone pod każdym dniem diety, dzięki czemu w razie odstępstw możemy zmodyfikować dany plan, tak aby zapotrzebowania na poszczególne składniki nie odbiegały od naszych założeń.

Jest to program, który zawiera bardzo dużą bazę produktów, dzięki którym skomponowanie własnego przepisu staje się znacząco łatwiejsze. Tworząc jadłospis wpisujemy gramaturę danego produktu, który automatycznie przeliczany jest na miary domowe, ułatwiające pacjentowi przygotowanie posiłku.

Program zawiera wiele gotowych przepisów, które można dowolnie modyfikować, jest to bardzo przydatna rzecz, która może nas zainspirować. Każdy użytkownik może wprowadzać własne przepisy, które mogą być dostępne tylko dla nas lub udostępnione publicznie.

Gotowa dieta jest bardzo czytelna, pacjenci otrzymują: Jadłospis zawierający datę, dzień tygodnia, nazwy posiłków oraz ich godziny spożycia. Poszczególne składniki zawierają zarówno gramaturę, jak i miarę domową, a obok zamieszczony jest przepis. Listę zakupów (automatycznie wygenerowaną na cały tydzień). Zalecenia dietetyczne. Tygodniowy plan diety do wywieszenia na lodówkę.

Gotowy jadłospis może zostać pobrany w formie pdf, a następnie wydrukowany, wysłany przez nas mailowo lub udostępniony na platformie DietetykPro, gdzie każdy z pacjentów może posiadać indywidualne konto, na którym będą zamieszczane diety. Konto on-line umożliwia, także szybki i prosty kontakt z pacjentem za pomocą wiadomości tekstowych, które możemy wysyłać oraz otrzymywać.

Ułatwieniem dla dietetyków jest, także posiadanie kalendarza DietDoctor, dzięki któremu pacjenci będą mogli umówić wizytę, bez konieczności dzwonienia, a my otrzymamy informację na maila. Ranking dietetyków DietDoctor, jest także naszą wizytówką w sieci, gdyż możemy tam zamieścić wszystkie niezbędne dla pacjentów informacje dotyczące naszej poradni dietetycznej. Każdy użytkownik wykupujący program DietetykPro otrzymuje darmowy dostęp do DietDoctor.

Zespół tworzący program DietetykPro jest otwarty na wszelkie sugestie użytkowników, dzięki którym jesteśmy w stanie odczuć, że jest to program tworzony właśnie pod nasze potrzeby.

Jest to platforma on-line, dlatego możemy z niej korzystać we wszystkich zakątkach świata, posiadając jedynie dostęp do internetu. DietetykPro sprostał wszystkim moim oczekiwaniom, a pacjenci cenią sobie skomponowane na nim diety. Obecnych oraz przyszłych dietetyków zachęcam do korzystania z platformy DietetykPro.

 

mgr Magdalena Borowiec, poradnia FITamina

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności