NOWOŚCI W DIETETYKPRO - AKTUALIZACJA SERWISU


Drodzy DietetycyPro,

ostatni rok był dla całego naszego Zespołu niebywale pracowity. To czas, w którym codziennie podejmowaliśmy mnóstwo trudnych decyzji, dwoiliśmy się i troiliśmy, aby w oparciu o Wasze sugestie stworzyć najnowocześniejszy na polskim rynku Program do układania jadłospisów. Jednocześnie każdy dzień był dla nas nowym wyzwaniem. Ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć system, który będzie wyróżniał się intuicyjnością i największą ilością funkcji.

W nowej wersji nie mogło zabraknąć m.in. aktualizacji bazy produktów, IG, ŁG, WW, WBT, stosunku n3:n6, nowych możliwości w wyszukiwarkach produktów/potraw, możliwości tworzenia szablonów poza kartoteką pacjenta, widoku dziennego jadłospisu, podpowiedzi o niewykorzystanych ilościach produktów i niewykorzystanych porcjach potraw, wymiany składników jednym kliknięciem na liście zakupów, wartości odżywczych posiłków, nowych opcji w wydruku jadłospisu czy zmian wizualnych, jak tła w Programie.

Dlatego mając na uwadze komfort Waszej pracy zdecydowaliśmy się na opracowanie nowego i najbardziej rozbudowanego Programu do układania jadłospisów. Przewodziła nam główna myśl: intuicyjna i efektywna praca oszczędzająca Wasz cenny czas, który zyskujecie dla siebie, rodziny, czy przyjaciół. Musicie wiedzieć, że nowa wersja to także wiele tygodni spędzonych na testach obciążeniowych i bezpieczeństwa. Stworzenie nowej wersji DietetykPro - wydajnego i profesjonalnego narzędzia w oparciu o najlepsze praktyki UI i UX, z ogromnym zapleczem serwerowym, największą bazą danych oraz zgodnie z najnowszymi trendami wymagało od zespołu projektowego 12 miesięcy pracy.

Wszystkie te czynniki doprowadziły do tego, że nie udało się nam oddać Wam Programu w pierwszym zapowiadanym terminie. Nie mogliśmy przekazać narzędzia, które nie będzie spełniało naszych, a tym samym Waszych oczekiwań.
W ramach rekompensaty za przerwy techniczne w działaniu Programu wszystkim użytkownikom z aktywną licencją przedłużyliśmy ważność konta o ilość dni, w których praca była niemożliwa.

01.01.2020 nastąpiła wielka premiera nowej wersji idealnie nieidealnego DietetykaPro. Gdy przekazaliśmy Wam Program DietetykPro do użytku, pierwsze tygodnie okazały się kluczowe. Wiemy, że na początku mogliście odczuwać dyskomfort podczas pracy w Programie,
na który składało się m.in. brak podziału bazy przepisów, czy nie do końca czytelne wydruki. Okazało się także,
że kilka pojawiających się błędów w trakcie testów zostało przez nas przeoczonych. Błędy wieku dziecięcego...
Za które szczerze Was przepraszamy.

Dziękujemy za wszystkie telefony, wiadomości, maile, Wasze zaufanie i cierpliwość. To dzięki Wam mogliśmy
na bieżąco poprawiać wszelkie drobne niedociągnięcia, wprowadzać nowe opcje i… to jeszcze nie koniec! Działamy dalej, dodajemy kolejne nowości, dzięki którym będziecie tworzyć jadłospisy jeszcze efektywniej
i przyjmować pacjentów w krótszym czasie.
Z DietetykPro oszczędzicie mnóstwo cennego czasu i pieniędzy.

Jak wiecie, na każdym kroku jak mantrę powtarzamy - DietetycyPro mają lepiej! Tak samo jest i w tym przypadku.
Cena Programu DietetykPro dla obecnych Użytkowników to wciąż 200zł netto, choć nawet po zmianie cen Programu, DietetykPro to wciąż NAJTAŃSZY NA RYNKU PROGRAM DO UKŁADANIA JADŁOSPISÓW, na który mogą sobie pozwolić wszyscy: od studentów przez początkujących dietetyków, aż do tych z wieloletnim stażem. Teraz ze spokojem możemy powiedzieć, że DietetykPro jest na rynku najnowszym Programem, z największą ilością dostępnych funkcji.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Z pozdrowieniami,
Zespół DietetykProCopyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności