NOWA AKTUALIZACJA - ZŁAP, PRZESUŃ I UPUŚĆ


Wiemy jak ważna jest dla Was płynna praca w programie, więc zmieniamy się dla Was! Teraz pora na nową aktualizację dzięki, której jeszcze bardziej przyspieszycie swoją pracę na programie.


Poniżej znajdziesz opis nowych funkcji. Pełen instruktaż w formie filmu możesz obejrzeć w zakładce WEBINARY po zalogowaniu się do programu.DIETETYKUPRO, CO NOWEGO CZEKA NA CIEBIE W PROGRAMIE?  1. Panel układania jadłospisu działa na zasadzie drag&drop, czyli przenieś i upuść.
  2. Pojawiła się opcja COFNIJ I PONÓW. Funkcja ta działa aż do 5 ruchów wstecz i 5 naprzód.
  3. Dodana została szybka wyszukiwarka produktów i potraw. 
  4. Pojawiły się nowe elementy: schowek, kosz i funkcja wyczyść.
  5. Alert boczny został zaktualizowany. 
  6. Dodane zostały graficzne oznaczenia spełnienia normy posiłku.


PRZENOSZENIE I KOPIOWANIE ELEMENTÓW POSIŁKU ORAZ CAŁYCH DNIPrzenoszenie: Kliknij na wybrany element posiłku, przesuń go i upuść w innym posiłku.
Kopiowanie: Kliknij ikonę kopiowania przy elemencie posiłku i trzymając ją, przesuń go na dowolny inny posiłek.

Dokładnie to samo możesz zrobić z całymi dniami. Wystarczy, że przeniesiesz kafelek z nazwą dnia. 

Chcesz zmienić kolejność elementów w obrębie jednego posiłku? Teraz już możesz to robić! Po prostu kliknij, przesuń i upuść.

Aby szybko edytować posiłek, kliknij dwukrotnie na potrawę lub produkt. Możesz też przejść do edycji poprzez kliknięcie ikony ołówka.FUNKCJA COFNIJ I PONÓWDo programu wprowadzona została całkiem nowa funkcja COFNIJ I PONÓW. Opcja ta działa aż do 5 ruchów.SZYBKA WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW I POTRAWJuż teraz możesz dodawać produkty i potrawy poprzez szybką wyszukiwarkę. 

Wybierz posiłek do którego chcesz dodać nowy element. Kliknij przycisk ‘Dodaj’ i wyszukaj interesujący Cię produkt lub potrawę. Jeśli chcesz zmienić jego ilość, wejdź w edycję posiłku.CAŁKIEM NOWA FUNKCJA - SCHOWEKKolejna nowość to schowek, do którego możesz dodawać wybrane produkty, potrawy lub sporty, a nawet całe dni i wykorzystywać je w innych miejscach w jadłospisie.

W schowku pozostaje do dyspozycji 5 wolnych miejsc.KOSZChcesz coś usunąć? Złap za wybrany element i przenieś go do kosza. To takie proste!FUNKCJA WYCZYŚĆW każdym posiłku znajdziesz ikonę miotełki. Dzięki niej możesz szybko wyczyścić cały kafelek posiłku.ZAKTUALIZOWANY PANEL ALERTÓWPo prawej stronie jadłospisu znajdziesz następujące zakładki:
  • alert,
  • użyte wcześniej,
  • niewykorzystane produkty i potrawy.

Alert - użyte produkty nielubiane, niezalecane, bądź powodujące alergie u pacjenta.

W tej zakładce zobaczysz produkty, które zostały użyte w jadłospisie, a u pacjenta w wywiadzie zostały oznaczone jako nielubiane, niezalecane bądź alergie. Po kliknięciu na wybrany produkt, w jadłospisie podświetlą się potrawy, w których został on użyty. 

Dodatkowo, po prawej stronie widnieje ikona zamiany, dzięki której jednym kliknięciem można globalnie, w całym jadłospisie podmienić produkt na inny.


Użyte wcześniej

W tym panelu pojawią się potrawy, które były już użyte we wcześniejszym jadłospisie konkretnego pacjenta.


Niewykorzystane produkty i potrawy w tym jadłospisie

W ostatnim panelu znajduje się lista produktów i potraw, które pozostały niewykorzystane. Można chwycić za dowolny element z listy i dodać go do wybranego posiłku.Jeśli macie pytania do programu, chętnie na nie odpowiemy! Kontaktujcie się z naszym działem obsługi klienta:

e-mail: kontakt@dietetypro.pl
telefon: 793 124 240

Ps. To nie koniec nowości. Niedługo czekają Was kolejne!

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności