WYNIKI KONKURSU NA PLATFORMĘ EDU DIETETYKPRO


Znamy już zwycięzców konkursu na platformę Edu DietetykPro! 

Sprawdź koniecznie, kto pokonał konkurencję i zdobył zwycięstwo w konkursie, gdzie do wygrania była innowacyjna platforma dla studentów i wykładowców dietetyki.Kilka tysięcy głosów zostało oddanych w tej zaciętej rywalizacji, gdzie o darmowy dostęp do platformy Edu DietetykPro walczyło wiele uczelni. Informacja o konkursie rozeszła się wirtualnym światem jak burza, docierając do kilkudziesięciu tysięcy osób!

Intensywna rywalizacja trwała 2 tygodnie, po tym czasie udało nam się wyłonić wyjątkowo nie jednego, a dwóch laureatów konkursu! Ze względu na ogromne zaangażowanie wyróżniony został również drugi uniwersytet. Nie mogliśmy przejść obojętnie obok tak dużego zainteresowania i determinacji!

Pierwsze miejsce na podium zdobył Uniwersytet Rzeszowski z liczbą ponad 1300 głosów. Dzięki temu wynikowi Uczelnia ma już dostęp do platformy Edu DietetykPro! 
Wyróżniony został również Uniwersytet Medyczny w Poznaniu za zdobycie ponad 1200 głosów! Dlatego w drodze wyjątku zdecydowaliśmy się na przekazanie darmowego dostępu do platformy Edu DietetykPro właśnie dla tej placówki.

Serdecznie gratulujemy wygranym, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie!Edu DietetykPro - jak działa platforma do nauki dietetyki?To unikatowa w Polsce platforma edukacyjna dla studentów dietetyki, umożliwiająca prowadzenie zajęć online na najwyższym poziomie dla wykładowców oraz zdobywanie wiedzy zgodnie z najnowszymi normami dla studentów. Dostęp do platformy jest indywidualny i niezależny od konkretnego stanowiska komputerowego.

Platforma Edu DietetykPro umożliwia studentom zdobycie umiejętności w układaniu nawet najbardziej zaawansowanych jadłospisów, przeprowadzaniu wywiadu z pacjentem, analizowaniu statystyk, ustalaniu norm czy dodawaniu wykluczeń pokarmowych. Dzięki narzędziom, kalkulatorom, wskaźnikom oraz rozbudowanej wyszukiwarce produktów i potraw, zdobywanie wiedzy staje się niezwykle przystępne.

Wykładowcy mają możliwość śledzenia postępów studentów, zarządzania ich kontami, tworzenia grup, kontroli i oceny prac, przeglądania kont, a także komunikowania się z grupą lub studentem indywidualnie.

Dodatkowo, każdy wykładowca otrzymuje prywatny dostęp do programu DietetykPro na cały rok akademicki.

Edu Dietetykpro jest w całej Polsce! Obecnie z platformy korzystają największe i najbardziej cenione placówki w Polsce.

Chcesz do nich dołączyć lub dowiedzieć się więcej o korzyściach i działaniu platformy edukacyjnej Edu DietetykPro?
Zadzwoń pod nr tel 7931240240 , napisz na kontakt@dietetykpro.pl lub wejdź na stronę Edu DietetykPro

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności