ROZWIJAJ SWOJĄ MARKĘ OSOBISTĄ Z DIETETYKPRO


W dzisiejszych czasach wciąż rosnąca świadomość zdrowego stylu życia sprawia, że zawód dietetyka staje się coraz bardziej pożądany. Jednak, aby osiągnąć sukces w tej branży, nie wystarczy jedynie posiadanie wiedzy z zakresu żywienia. Konieczne jest także wypracowanie mocnej marki osobistej, która wyróżni Cię spośród konkurencji i sprawi, że klienci będą chętnie polecali Twoje usługi dalej.

Jak DietetykPro może Ci pomóc w rozwoju Twojej marki osobistej?Branding - czyli budowanie świadomości markiDziałania mające na celu ukształtowanie pozytywnego wizerunku marki oraz wykreowanie unikalnego i rozpoznawalnego charakteru, który wyróżni markę spośród konkurencji to ważny element marki osobistej.

Do elementów składowych brandingu możemy zaliczyć m.in. logo i nazwę marki, czyli podstawowe elementy identyfikacji marki. Dzięki stworzeniu logo, które będzie spójne z naszymi wartościami oraz umieszczaniu go na planach żywieniowych wraz z nazwą gabinetu każdy sprzedany plan żywieniowy, czy inny produkt elektroniczny, będą oryginalne.

Wgraj unikalne logo do programu DietetykPro i sygnuj swoje produkty indywidualnym logotypem sprawiając, że produkty są spersonalizowane, dzięki czemu Twoja marka stanie się lepiej rozpoznawalna. Zadbaj o to, aby produkty, które oferujesz swoim pacjentom były przyjazne w odbiorze i estetyczne. Przyciągaj klientów spójną komunikacją oraz buduj pozytywne doświadczenia na każdym etapie kontaktu z klientem.Zwiększ swoją widoczność w sieci dzięki DietetykProW DietetykPro masz dostęp nie tylko do narzędzi, które wspierają bilansowanie planów żywieniowych podopiecznych, ale również tych, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes. 

W cenie każdego pakietu masz darmowy dostęp do indywidualnego konta na platformie DietDoctor.

DietDoctor jest nowoczesnym, wielofunkcyjnym kalendarzem wizyt online, dzięki któremu pacjenci mogą umawiać się na wizyty, stacjonarne i online, nie wychodząc z domu. Jest to również strona z rankingiem najlepszych dietetyków, gdzie pacjenci mogą znaleźć najlepszego specjalistę, który pomoże im w powrocie do zdrowia. Zadbaj o uzupełnienie swojego profilu DietDoctor, zbieraj opinie i wzmacniaj swoją pozycję w rankingu.

Na Twoim profilu DietDoctor możesz umieścić wszystkie informacje, na które pacjent zwraca uwagę podczas szukania dietetyka w sieci.

1. Najważniejsze informacje podstawowe m.in.: nazwę gabinetu, informacje o sobie, specjalizacje, certyfikaty, czy ukończone szkolenia.
2. Galerię zdjęć: Twój logotyp, zdjęcie profilowe, galeria zdjęć gabinetu, czy oferowanych usług cyfrowych.
3. Opinie wystawione przez Twoich pacjentów. Im więcej pozytywnych opinii na Twoim koncie, tym wyżej Twój profil znajduje się w rankingu najlepszych dietetyków, dzięki czemu masz szansę dotrzeć do większej ilości pacjentów.
4. Możliwość dodania wielu adresów przyjmowania pacjentów, w tym wizyt online.

Dzięki uzupełnionemu profilowi pacjent, wyszukując dietetyka w sieci szybciej trafi na Twoją ofertę, a uzupełniony profil pomoże mu w podjęciu decyzji, aby zarezerwować konsultację lub kupić produkt cyfrowy.Twój wizerunek specjalisty w sieciTworzenie przydatnych i unikatowych treści skierowanych do Twojej grupy docelowej to dobry sposób na zwiększenie swoich zasięgów i trafienie do osób, które chętnie skorzystają z Twoich usług. 

Posiadając profil DietDoctor masz możliwość pisania specjalistycznych artykułów, które zostaną podpięte pod Twój profil. Dzięki temu pacjenci, którzy trafią na Twój profil mogą zapoznać się z treściami, które tworzysz, a Ty zbudujesz wizerunek specjalisty, któremu warto zaufać. Otwiera to dodatkowe możliwości dla dietetyków w budowaniu marki osobistej i zaufania wśród klientów.Nie zapominaj również o opiniach. To istotny element, który powinien wieńczyć każdą podjętą współpracę. Pozytywne referencje to najlepsza forma promocji, która wpływa na wzrost zaufania do Twojej marki i sprawia, że osoba szukająca pomocy chętniej skorzysta z Twoich usług. 

Poniżej zebraliśmy kilka sposobów na to, jak możesz skutecznie wykorzystać opinie i wzmacniać swoją markę osobistą.

1) Prośba do pacjenta o wystawienie opinii po wykonaniu usługi - po zakończeniu współpracy z klientem, zapytaj go o wrażenia i poproś o zostawienie opinii na Twoim profilu na DietetDoctor. Możesz wysłać podopiecznym wiadomość w czacie do konta pacjenta, do którego Twój podopieczny ma dostęp w ramach Twojej licencji DietetykPro, jeśli udostępnisz mu konto pacjenta. Pamiętaj, że konto online pacjenta DietetykPro możesz w każdym momencie aktywować lub dezaktywować.

2) Publikuj pozytywne opinie na swoich social mediach - jeśli posiadasz własną stronę internetową, czy konta na Instagramie, czy Facebooku, umieść na niej sekcję z referencjami od klientów. Możesz wykorzystać pozytywne opinie, które otrzymałeś na DietDoctor, aby potencjalni klienci mieli lepsze pojęcie o jakości Twoich usług. Regularnie publikuj na swoich profilach w mediach społecznościowych fragmenty pozytywnych opinii od klientów. To pokaże Twoją wiarygodność i pomoże zachęcić innych do skorzystania z Twoich usług.

3) Odpowiadaj na opinie swoich klientów, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Dziękuj klientom za pozytywne opinie i dopytaj o szczegóły, jeśli opinia była negatywna. To pokaże, że dbasz o doświadczenia swoich klientów i jesteś gotowy do rozwiązania ewentualnych problemów.

4) Wykorzystaj opinie do ulepszania swoich usług. Analizuj opinie od klientów, aby dowiedzieć się, co działa dobrze, a co można poprawić w swoich usługach. Dążenie do stałego doskonalenia się na podstawie opinii klientów pomoże Ci lepiej zrozumieć ich potrzeby, a co za tym idzie, zwiększać skuteczność planowanych działań.Korzystaj z programu DietetykPro w pełni i wspieraj rozwój swojego biznesu i marki osobistej!

Masz więcej pytań dotyczących możliwości programu lub platformy DietDoctor?
Napisz do nas na kontakt@dietetykpro.pl lub zadzwoń pod nr  48 793 124 240 

Nie korzystasz jeszcze z programu DietetykPro?
Przetestuj za darmo w pełnej wersji i dowiedz się, dlaczego większość dietetyków wybiera właśnie DietetykPro.

DietetykPro - jeden program, wiele możliwości.

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności