TWÓRZ UNIWERSALNE DIETY I E-BOOKI NA SPRZEDAŻ Z DIETETYKPRO


Produkty cyfrowe to dobry sposób na stworzenie alternatywnego źródła dochodu dietetyka i dotarcie do większej liczby osób, które są zainteresowane tematyką związaną ze zdrową dietą i stylem życia. Zdrowe odżywianie jest coraz powszechniejsze w społeczeństwie, jednak nie wszystkich stać na indywidualne usługi i konsultacje. Rozwiązaniem tego problemu są właśnie produkty cyfrowe, takie jak e-booki, czy uniwersalne plany żywieniowe. Dietetyk może wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, tworząc treści w formie cyfrowej, które będą łatwo dostępne i stosunkowo tanie dla klientów.Twórz diety na sprzedaż z DietetykProProdukty cyfrowe takie jak e-booki, czy gotowe diety pozwalają dietetykowi dotrzeć do różnych klientów na całym świecie, co może znacznie zwiększyć jego zasięgi. Należy jednak zwrócić uwagę na to, aby zawartość produktów była starannie opracowana i oparta na rzetelnej wiedzy naukowej, aby zapewnić klientom wysoką jakość usług.

W DietetykPro możesz pracować na wiele sposobów! Narzędzia, które masz do dyspozycji, dają Ci szereg możliwości, nie tylko we współpracy indywidualnej z pacjentem, ale również w tworzeniu uniwersalnych produktów, które mogą być dostępne do szerszego użytku.

Posiadając licencję w DietetykPro masz możliwość stworzenia diet na sprzedaż w przyjaznej formie. Jadłospis może być również oznaczony indywidualnym logo i nazwą gabinetu, co przyczynia się do tworzenia spójnego wizerunku w sieci.

Każdy jadłospis możesz uzupełnić o złożone zalecenia do danego planu żywieniowego, aby oprócz zbilansowanych posiłków przekazać klientom wskazówki dotyczące zmian w stylu życia, które przyczynią się do ogólnej poprawy nawyków i zdrowia. 

Dodatkowo, każdy stworzony jadłospis może zostać łatwo dopasowany do innej kaloryczności, dzięki funkcji Skalowania. W krótkim czasie możesz stworzyć kilka wariantów jednego produktu, który będzie lepiej dopasowany do potencjalnego klienta. To sprawi również, że z pewnością zdecyduje się na niego większa ilość osób.

Zrób krok po kroku e-book dietetyczny na sprzedaż w DietetykPro1) Z panelu bocznego po prawej stronie wybierz Dodaj pacjenta.

2) W rubryce Imię i Nazwisko wpisz nazwę diety np. Dieta Śródziemnomorska 1800 kcal, a następnie wybierz Zapisz kartotekę pacjenta.3) Uzupełnij wywiad żywieniowy o podstawowe wartości wywiadu żywieniowego, takie jak waga, wzrost.

4) Dodaj nowy jadłospis, dodaj potrawy i zbilansuj go wedle uznania, a następnie Zapisz i zakończ.

5) Dodaj zalecenia do jadłospisu, umieść w nich wskazówki dotyczące planu żywieniowego i ewentualnych modyfikacji stylu życia, na które powinno się zwrócić uwagę podczas wdrażania diety.6) Wejdź w zakończony jadłospis, wybierz Generuj jadłospis, a w ustawieniach wydruku wyłącz opcję Pokaż daty posiłków. Dzięki temu dieta nie wygeneruje się na konkretne dni.7) Stworzony jadłospis i możesz również zapisać jako szablon, a następnie wczytać go pod inną kaloryczność używając funkcji Skalowania. Dzięki temu możesz stworzyć za pomocą kilku kliknięć jadłospis w wielu wariantach kaloryczności!

8) Pobierz jadłospis w formie PDF.

Jadłospis na sprzedaż gotowy!Na co zwrócić uwagę, aby zadbać o dobrą promocję produktów cyfrowych?1) Poznaj swoją niszę
Zanim przystąpisz do tworzenia jadłospisu, zdefiniuj swoją niszę. Czy jest to dieta wegańska, ketogeniczna, czy może planowanie posiłków dla aktywnych osób? Zrozumienie potrzeb i preferencji Twojej docelowej grupy klientów pozwoli Ci dostarczyć im wartościowy produkt.

2) Badania i planowanie
Przeprowadź gruntowne badania dotyczące preferencji żywieniowych i potrzeb Twojej grupy docelowej. Analiza trendów żywieniowych i popularnych diet pomoże Ci stworzyć jadłospis, który będzie spełniał oczekiwania klientów.

3) Dodaj wartościowe dodatki
Wzbogać swój jadłospis o dodatkowe materiały, takie jak listy zakupów, porady żywieniowe czy nawet plany treningowe. Zaproponuj klientom kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli im osiągnąć swoje cele zdrowotne.

4) Przygotuj profesjonalne materiały cyfrowe
Stwórz atrakcyjne i łatwe w użyciu materiały cyfrowe, które dostarczysz swoim klientom. Stwórz estetyczny jadłospis, który będzie się wyróżniał na tle konkurencji.

5) Wybierz platformę sprzedażową
Zdecyduj, gdzie chcesz sprzedawać swój jadłospis. Czy będzie to własny sklep internetowy, platforma e-commerce czy też platforma do dystrybucji produktów cyfrowych? Wybierz rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom.

6) Promuj swój produkt
Wykorzystaj różnorodne strategie marketingowe, aby dotrzeć do swojej docelowej grupy klientów. Korzystaj z mediów społecznościowych, pomocy influencerów oraz płatnych kampanii reklamowych, aby promować swój jadłospis i przyciągnąć nowych klientów.

7) Zapewnij wsparcie klientom
Bądź dostępny dla swoich klientów i służ pomocą w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Zapewnij im doskonałą obsługę klienta oraz gwarancję satysfakcji, aby zbudować trwałe relacje i zwiększyć lojalność klientów.

Dzięki starannie zaprojektowanemu jadłospisowi, czy e-bookowi możesz zdobyć zaufanie klientów i zwiększyć swoje przychody.

Pracuj tak, jak lubisz z DietetykPro!Nie korzystasz z programu DietetykPro? Przetestuj bezpłatnie najwyższą wersję PREMIUM PRO i dołącz do PROfesjonalistów.

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności