WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ NA KONFERENCJĘ WSPÓŁCZESNEJ DIETETYKI!


Dietetyka to dziedzina, która stale ewoluuje, odpowiadając na zmieniające się potrzeby ludzi i odkrycia naukowe. Ciągły rozwój w dietetyce obejmuje nie tylko poszerzanie wiedzy na temat żywienia, ale także zrozumienie wpływu różnych czynników, takich jak genetyka, środowisko i kultura, na zdrowie i odżywianie.  A co może być lepszą okazją do poszerzania wiedzy niż konferencja naukowa Współczesnej Dietetyki? Takie spotkanie z ekspertami może być inspiracją do nowych projektów i osiągnięć, dlatego warto wykorzystać tę okazję w pełni!
Jako partner konferencji Współczesna Dietetyka 2024 przygotowaliśmy dla Was KONKURS!

Do wygrania mamy TRZY wejściówki na Konferencję organizowaną przez magazyn Współczesna Dietetyka. Szczegóły wydarzenia, opis oraz listę prelegentów wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem.

Dołącz do Konferencji Współczesna Dietetyka 2024, która będzie nie tylko źródłem niezwykle cennej wiedzy, ale także niezapomnianych doświadczeń i inspirujących wskazówek od najwybitniejszych specjalistów z branży! Podczas tych intensywnych godzin ciekawych prelekcji, będziesz miał/a okazję nie tylko zgłębić najnowsze rekomendacje, ale także nawiązać bezcenne kontakty z liderami swojej dziedziny. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją drogę zawodową, czy już kilka konferencji masz za sobą, to wydarzenie stwarza okazję do wymiany wiedzy, budowania relacji i inspirowania się nawzajem. Dołącz do nas, aby wspólnie odkrywać nowe możliwości!

Jacy prelegenci pojawią się na tym wydarzeniu ?  • prof. dr hab. n. Med. Mirosław Jarosz
  • prof. dr hab. n. Med. Ewa Stachowska
  • dr n. biol. Med. Patrycja Szachta
  • dr n. farm Magdalena Obrzut

...i wielu innych ciekawych specjalistów!

Co zrobić, aby wygrać?Odnajdź post konkursowy na naszym Instagramie lub Facebooku, polub go i w komentarzu wstaw zdjęcie, na którym pokażesz nam jak wygląda Twoja praca na co dzień z DietetykPro. 

Na 3 osoby, które podzielą się z nami najciekawszą odpowiedzią, czeka zaproszenie na Konferencję Współczesnej Dietetyki 2024.


Na Wasze odpowiedzi czekamy do 22.05. 2024 do godziny 23:59. Więcej informacji o konkursie w regulaminie.

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności