DARMOWY, CERTYFIKOWANY CYKL WEBINARÓW: DIETETYK PRZYSZŁOŚCI - START W ZAWODZIE Z DIETETYKPRO


Wychodząc naprzeciw potrzebom studentów i początkujących dietetyków stworzyliśmy wyjątkowe wydarzenie mające na celu wspieranie rozwoju zawodowego i dostarczanie najnowszej wiedzy z zakresu dietetyki.Cykl webinarów Dietetyk Przyszłości - Start w zawodzie z DietetykPro to wydarzenie, w którym dietetycy-praktycy podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem, przebytą drogą oraz przekażą cenne wskazówki, które mogą być szczególnie pomocne dla osób, które planują pracę w branży dietetycznej. Koniec z suchą teorią - biorąc udział w naszym cyklu webinarów otrzymasz praktyczne wskazówki od najlepszych specjalistów z branży!

Na webinary zapraszamy wszystkie osoby pragnące pogłębić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu budowy marki osobistej oraz pracy z pacjentem.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy takie jak:
  • początki w branży dietetycznej,
  • perspektywy pracy dietetyka,
  • prowadzenie pacjenta psychodietetycznego
  • tworzenie własnej marki osobistej,
  • działanie dietetyka online
i wiele więcej!

Dla każdego uczestnika webinarów przygotowaliśmy materiały powebinarowe wraz z prezentami i kodami rabatowymi od naszych partnerów. 

Oprócz tego, jeśli jesteś studentem, otrzymasz:
  1. imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę,
  2. 70% rabatu na zakup licencji w DietetykPro,
  3. indywidualne zaproszenie na szkolenie z programu DietetykPro.

Nie możesz tego przegapić!

Prelegenci i plan webinariówWebinary odbędą się już 17, 18 i 19 czerwca godzinie 18:00. W wydarzeniu wezmą udział wyjątkowi goście, których z pewnością kojarzy większość osób działających w branży dietetycznej.Joanna Rojkowicz- dietetyczka, która pomaga odzyskiwać zdrowie jelit i wspiera osoby z zaburzeniami jelitowymi, tj. IBS, SIBO, refluksem czy chorobami zapalnymi jelit. Jest autorką kursów i webinarów poświęconych zaburzeniom przewodu pokarmowego, pomagając zarówno pacjentom, jak i specjalistom. Aktywnie prowadzi profile na Instagramie i Facebooku (ig: love_fodmap), gdzie dzieli się praktyczną wiedzą na temat zdrowia jelit i mikrobioty.Magda Hajkiewicz-Mielniczuk - psycholożka, dietetyczka i psychodietetyczka, która wykłada na uczelni oraz szkoli specjalistów w dziedzinie psychodietetyki. Współtworzy projekt Przedsiębiorczy Dietetyk. W swojej pracy łączy wiedzę psychologiczną i biznesową, dzięki czemu tworzy skuteczne kampanie sprzedażowe dla swoich marek (ig: magda.wiemcojem), które przynoszą setki tysięcy przychodu rocznie.Zuzanna Pawlak - psychodietetyczka, która pomaga kobietom w znalezieniu diety idealnie dopasowanej do stylu życia. Specjalizuje się w zaburzeniach odżywiania, jedzeniu emocjonalnym oraz naprawie relacji z jedzeniem. Tworzy treści edukacyjne na mediach społecznościowych (ig: po.diecie) gromadząc niemal 70 tysięcy obserwujących.

Partnerzy i sponsorzy wydarzeniaBez wsparcia naszych sponsorów organizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa. Pragniemy serdecznie podziękować za ich zaangażowanie, które pozwala nam zaoferować udział w cyklu webinarów "Dietetyk Przyszłości" bezpłatnie. Poznajcie bliżej naszych sponsorów:Wydawnictwo Lekarskie PZWLPZWL to największe i najstarsze polskie wydawnictwo medyczne, które od pokoleń wspiera edukację środowiska medycznego. Na dorobek wydawniczy PZWL zapracowały całe pokolenia wybitnych autorów i wydawców, dzięki którym do tej pory ukazało się ponad 14 tys. tytułów w łącznym nakładzie przekraczającym ponad 300 mln egzemplarzy.

Food ForumFood Forum to największe na polskim rynku wydawniczym czasopismo o zdrowym odżywianiu. Publikują artykuły z dziedziny żywienia: dietetyki, psychodietetyki, dietetyki sportowej, a także nauk medycznych, dla lekarzy specjalizujących się w łączeniu terapii farmakologicznych ze wsparciem żywieniowym, oraz lekarzy gastrologów, internistów, pediatrów, diabetologów, ginekologów, endokrynologów.

VitaimmunCentrum Medyczne Vitaimmun zajmuje się diagnozowaniem, wspomaganiem leczenia i profilaktyką chorób jelit, alergii i nietolerancji pokarmowych. Dysponuje własnym zapleczem konferencyjnym i zespołem zajmującym się organizacją warsztatów i konferencji dla profesjonalistów medycznych: lekarzy, dietetyków, pielęgniarek i położnych oraz farmaceutów.

Już teraz zarezerwuj swoje miejsce!
Do zobaczenia już w poniedziałek 17.06.2024 na pierwszym webinarze!

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności