Baza współdzielona


Współpracujesz z innymi specjalistami z branży, a może chcesz wymienić się przepisami z innym użytkownikiem? Skorzystaj z opcji bazy współdzielonej i bez ograniczeń wymieniajcie się produktami, potrawami i jadłospisami.Jak współdzielić bazę z innymi użytkownikami?W programie DietetykPro jest możliwość współdzielenia bazy produktów, potraw i jadłospisów. To znacznie ułatwia pracę dietetyka. W łatwy sposób można włączyć bazę współdzieloną i oznaczyć uprawnienia innych osób korzystających z bazy. Wystarczy dodać ich maile, a zaproszenie automatycznie zostanie do nich wysłane. Do wyboru pozostawiamy uprawnienia administratora, osoby edytującej i korzystającej z bazy.

W prosty sposób możesz uzupełniać bazę współdzieloną, dodawać do niej kolejne elementy i udostępniać je innym użytkownikom. Posłuży Ci do tego zakładka BAZY WSPÓŁDZIELONE w ustawieniach programu. Co więcej, masz możliwość dodawania elementów do bazy wspólnej prosto z jadłospisu. To wielkie ułatwienie i znacznie przyspieszenie pracy.

Co ważne, jeśli masz włączoną bazę współdzieloną możesz łatwo wyszukiwać na jadłospisie tylko te produkty i potrawy, które do niej należą. Wystarczy rozwinąć wyszukiwanie zaawansowane i znaleźć filtr z wyborem bazy.W DietetykPro pragniemy stworzyć dynamiczne środowisko, które umożliwia dietetykom efektywną współpracę i wymianę doświadczeń z innymi specjalistami branżowymi. Dzięki bazie współdzielonej, dietetycy mogą tworzyć i udostępniać swoje autorskie przepisy, dzielić się sprawdzonymi potrawami czy składnikami, co zdecydowanie poszerza dostęp do różnorodnych opcji żywieniowych. Współpraca z innymi specjalistami z branży staje się bardziej płynna, a wymiana wiedzy oraz praktycznych rozwiązań staje się kluczowa dla doskonalenia umiejętności i poszerzania oferty dietetycznej.


Dodatkowo, opcja bazy współdzielonej pozwala dietetykom na korzystanie z pomysłów i kreatywnych rozwiązań innych profesjonalistów, co może być inspiracją do tworzenia nowych, innowacyjnych planów żywieniowych.

To narzędzie nie tylko ułatwia codzienną pracę dietetyków, ale także buduje silną społeczność ekspertów, gotowych do wzajemnego wsparcia i wymiany pomysłów. Dzięki bazie współdzielonej w DietetykPro, tworzymy miejsce, gdzie profesjonaliści mogą rozwijać się razem i przyczyniać się do wzrostu jakości obsługi pacjentów

Chcesz poznać wszystkie funkcje DietetykPro - najlepszego programu do układania jadłospisów? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony demo.dietetykpro.pl, gdzie możesz bezpłatnie przetestować program w pełnej wersji przez 7 dni.

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności