NAJNOWSZY DIETDOCTOR - WIELOFUNKCYJNY KALENDARZ WIZYT ONLINE


DietDoctor jest najnowocześniejszym, wielofunkcyjnym kalendarzem wizyt online, dzięki któremu pacjenci mogą umawiać się na wizyty nie wychodząc z domu. To także ranking kierowany do dietetyków i pacjentów. Niedawno swoją premierą miała nowa wersja DietDoctor. Jakie zmiany zostały wprowadzone? Jak wygląda rejestracja wizyty za pośrednictwem kalendarza online? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w dzisiejszym artykule.

Obecność w rankingu to same korzyści: dietetycy zwiększają swoje zyski i oszczędzają czas, a pacjenci bez trudu mogą umówić się na wizytę, nie wychodząc z domu!

Bądź widoczny w sieci i wyróżnij się na tle konkurencji
90% pacjentów szuka dietetyka w internecie. Sprawdza jego doświadczenie, czyta opinie, porównuje ceny. Dzięki DietDoctor zbudujesz silną pozycję w internecie, co jest sprawdzonym sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Jakie informacje zawiera profil publiczny DietDoctor?
W Twoim publicznym profilu znajdują się wszystkie informacje, na które pacjent zwraca uwagę podczas szukania dietetyka w sieci!

1. Najważniejsze informacje takie jak: nazwa gabinetu, informacje o sobie, specjalizacje, certyfikaty, szkolenia.
2. Galerie zdjęć: logotyp, zdjęcie profilowe, galeria zdjęć gabinetu.
3. Rzetelne opinie wystawione przez pacjentów. Im więcej pozytywnych opinii w Twoim koncie, tym wyżej znajdujesz się w rankingu, dzięki czemu masz szansę dotrzeć do większej ilości pacjentów.
4. NOWOŚĆ! Pracujesz w kilku miejscach? Teraz dietetyk może uzupełnić aż 5 adresów gabinetów, w których przyjmuje i aktywować w każdym z nich rezerwację wizyt online.

Dodatkowo dietetyk może:
1. Ustalać grafik przyjęć.
2. Dodawać wyjątki w godzinach pracy.
3. Dodawać usługi, które świadczy w gabinecie, czas ich trwania oraz cenę lub zakres cen.
4. Ustawiać kalendarz na dowolną ilość tygodni do przodu.

Daj pacjentom możliwość umówienia się na wizytę właśnie do Ciebie!
Dzięki kalendarzowi wizyt online DietDoctor, Twój gabinet i rejestracja będą czynne całą dobę! Zarówno Ty, jak i osoby odpowiadające za rezerwację w Twoim gabinecie, zarządzacie grafikiem, ustalacie dni i godziny przyjęć pacjentów. To wszystko z dowolnego miejsca i urządzenia z dostępem do internetu.

Aktywuj swój kalendarz
Po uzupełnieniu niezbędnych informacji, takich jak adres i godziny przyjęć pacjenci będą mogli rezerwować wizyty w Twoim gabinecie w 5 prostych krokach!
1. Pacjent szuka i wybiera dietetyka w danym mieście na stronie rankingu DietDoctor.
2. Decyduje się na konkretną usługę, którą wybiera z listy.
3. Wybiera lokalizację i dobiera dla siebie dogodny termin.
4. Uzupełnia swoje dane - imię i nazwisko, adres mailowy.
5. Potwierdza rejestrację specjalnym kodem otrzymanym mailowo i gotowe!

Pamiętaj, że o każdej rezerwacji bądź jej anulowaniu jesteś na bieżąco informowany przez system, dzięki automatycznie wysyłanym wiadomościom. Z nagłych powodów nie możesz przyjąć pacjenta i musisz anulować wizytę? Zrób to w Programie, a resztę wykonamy za Ciebie - poinformujemy go o tym wiadomością mailową!

Samodzielne wprowadzanie wizyt
Pacjent umówił się z Tobą telefonicznie na wizytę? Nie zapomnij dodać jego wizyty do terminarza! W terminarzu możesz samodzielnie wprowadzać wizyty, dzięki czemu na bieżąco kontrolujesz swoje rezerwacje i masz dostęp do najważniejszych informacji w jednym miejscu! Pamiętaj - wprowadzone przez Ciebie rezerwacje będą automatycznie aktualizowane z wolnymi terminami dostępnymi na stronie Rankingu.

Wizyty poza godzinami otwarcia
W poniedziałki przyjmujesz od 8:00 do 13:00, ale wyjątkowo jednego pacjenta umówiłeś na 15:00?Wybranie opcji „Odblokuj inne godziny” w grafiku powoduje możliwość wyboru godzin, które nie są ustawione w godzinach otwarcia gabinetu.

Nieobecności
Planujesz urlop? Poinformuj o tym pacjentów i wyłącz możliwość rezerwowania wizyt w tych dniach, korzystając z opcji nieobecności w kalendarzu. Ta funkcjonalność będzie przydatna także np. w sytuacji, gdy musisz pilnie opuścić gabinet w godzinach pracy.

Ważne wydarzenia
Nie chcesz zapomnieć o konferencji czy innym istotnym wydarzeniu? Bez ograniczeń zapisuj je w swoim terminarzu. Już nic Cię nie ominie, ani nie przeoczysz ważnego wydarzenia.

Jedna cena, 3 korzyści
Płacąc raz, otrzymujesz konto promowane w rankingu DietDoctor, prosty w obsłudze kalendarz wizyt online, dzięki któremu Twój grafik nigdy nie będzie pusty oraz w bonusie roczny dostęp do Programu do układania jadłospisów DietetykPro[1] i to wszystko za jedyne 285 zł[2]!

Cena obejmuje również darmowe aktualizacje, wsparcie działu technicznego oraz nie zawiera żadnych dodatkowych opłat.

Pamiętaj! Twoi pacjenci nie ponoszą żadnych kosztów za zarezerwowanie wizyty.

DietDoctor zawiera rzetelne opinie, najważniejsze informacje o specjalistach oraz umożliwia zarezerwowanie wizyty w prosty sposób.

[1] cena netto
[2] DietetykPro to pierwszy, dostępny online Program w Polsce do układania jadłospisów. Od lat utrzymuje status lidera na rynku usług dietetycznych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, licznym darmowym aktualizacjom i prostej obsłudze jest uznawany za najlepszy kreator jadłospisów.


Wejdź na http://dietdoctor.pl/

Poznaj bliżej Program DietetykPro
http://dietetykpro.plCopyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności