O PROGRAMIE DIETETYKPRO OKIEM MAGDY SUCHAN, AUTORKI BLOGA "FORMA NA WIDELCU"


Rynek proponuje coraz większą ilość programów dietetycznych, a ja od sześciu lat nie szukam innego. Dietetyk Pro – czemu właśnie taki wybór?

Pamiętam, że kiedy zaczynałam pracę z programem, w dużej mierze urzekł mnie kontakt z jego twórcami. Dietetyk Pro był wtedy dość krótko na rynku, nie miał tak mocnej jak dziś konkurencji, mimo to starał się bardzo, żeby jego użytkownik był zadowolony. Tak jest do dziś, jednak poza tą wyczuwalną „opieką”, w pakiecie dostajemy też szereg przydatnych dietetykowi funkcji do układania jadłospisów dla swoich podopiecznych. W swojej ocenie będę bardzo subiektywna i przybliżę jedynie te, które są dla mnie szczególnie istotne.Gotowe rozwiązania, ale też możliwość działania na własnych zasadachTwórcy programu zadbali o to, żeby ułatwić i przyspieszyć nam (dietetykom) pracę, począwszy już od samego wywiadu z pacjentem. Możemy skorzystać z gotowego szablonu, możemy też uzupełnić go o własne pytania – możemy, ale nie musimy. Jeśli korzystamy z własnych ankiet, możemy pominąć ten punkt i wpisać jedynie te informacje, które są nam niezbędne do przygotowania planu żywieniowego dla naszego klienta (zarówno te podstawowe, jak wiek, wzrost, masa ciała, ale też dotyczące chorób, alergii czy preferencji żywieniowych). To samo dotyczy wskazówek już na etapie tworzenia jadłospisu – program podsyła nam wyliczenia odnośnie do zapotrzebowania energetycznego, makroskładnikowego, witaminowego czy minerałowego, ale nie ma przymusu, żeby z tych podpowiedzi korzystać.

Możliwość dodawania własnych produktów, ale też edytowania tych z bazy DPBaza produktów w programie jest pokaźna, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby poszerzać ją o produkty własne - możemy wtedy albo edytować produkt z gotowej bazy, albo wprowadzić go od podstaw. To świetna opcja, kiedy chcemy polecić naszym klientom produkt określonej marki czy też z wybranego sklepu.Możliwość dodawania własnych potraw (wraz ze zdjęciami), ale też edytowania tych z bazy DPTak samo jak z produktami – program daje nam możliwość tworzenia od postaw swoich potraw, ale podsyła też gotowe rozwiązania, które możemy dopasowywać do swoich założeń dietetycznych lub bez zmian dodawać do przygotowywanego planu. Ciekawą opcją jest też możliwość dodawania swoich zdjęć posiłków do potraw, które później widzi nasz klient.Możliwość powielania posiłków pomiędzy dniamiNasi klienci lubią ułatwienia! My także :) Dla zaoszczędzenia czasu, w trybie tygodniowym często proponuję gotowanie posiłków np. na dwa dni – w programie możemy je dowolnie kopiować dzięki zaledwie kilku kliknięciom.

Możliwość dodawania notatek dla pacjentów przy każdym posiłku, możliwość wpisywania zaleceń na dany tydzień dietyMój niezbędnik! Przy każdym posiłku mamy możliwość wpisywania notatek, które mogą dotyczyć danego posiłku, ale też mogą stanowić „przypominajkę” np. odnośnie do przyjęcia suplementu, wypicia wody, czy też wcześniejszego przygotowania potrawy na kolejny dzień.

Możliwość udostępniania pacjentom wybranych informacji odnośnie do ich jadłospisówProgram umożliwia nam wybór w wydruku planu tych informacji, które uznajemy za niezbędne u danego pacjenta. Przydatne np. gdy pracujemy z osobami, które wiedzą, że ich dieta powinna być bardziej energetyczna, ale wolą nad tym pracować bezwiednie.Różne szablony wydruków jadłospisu dla pacjenta – z możliwością edycjiW zależności od naszych osobistych preferencji mamy możliwość zmiany wielkości znaków, kolorów czy też kolejności poszczególnych elementów. Bardzo przyjemną opcją jest też możliwość wyboru wyglądu strony tytułowej jadłospisu.Lista zakupów dla pacjenta, wydruk na lodówkęDuże ułatwienie dla naszych klientów, ale też dla nas samych! Zawsze, kiedy kończę układanie planu, sprawdzam listę zakupów, żeby ocenić, czy w jadłospisie uwzględniłam wszystko to, co miałam w założeniach, i czy żaden produkt się nie zmarnuje (np. czy mój podopieczny wykorzysta całe opakowanie mozzarelli, które otworzy w danym tygodniu).

Genialna obsługa – natychmiastowy kontakt i chęć pomocy. Otwartość na uwagi, pomysły odnośnie do programu i jego funkcjonalnościMamy możliwość kontaktu z obsługą poprzez Facebooka, Whatsapp, telefon czy mail. Co ważne, feedback jest natychmiastowy. Nigdy się nie zawiodłam, a bardzo zwracam na to uwagę.

Last but not least! Świetna cena w trybie rocznego lub półrocznego abonamentu i rabaty na kontynuację współpracy dla wiernych użytkownikówOczywiście, że od początku mojej pracy z DP cena wzrosła, ale choć minęło tyle lat, a funkcjonalność programu wyraźnie się zwiększyła, nie mogę stwierdzić, że jest wygórowana. A już zwłaszcza, że zawsze mogę liczyć na odczuwalny rabat :)

Szczerze polecam!

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności