RECENZJA PROGRAMU OD ANIELI RZYMEK Z "DIETA NIE LUKIER"


DIETETYKPRO to program o wielu przydatnych funkcjach, które każdemu dietetykowi z pewnością ułatwią pracę. Intuicyjność programu sprawia, że tworzenie jadłospisów stało się dla mnie przyjemnością.Nie muszę poświęcać czasu na wyszukiwanie skomplikowanych wzorów matematycznych, aby wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne. Program posiada swój kalkulator i po wprowadzeniu danych pacjenta, automatycznie wylicza takie wartości jak np. BMI, należna masa ciała czy podstawowa przemiana materii. Automatycznie przelicza również zawartość makroskładników oraz istotne dla każdej dobrze zbilansowanej diety – mikroskładników.

 

 

Rozbudowana baza programu DietetykProBaza przepisów jest naprawdę duża, a dodatkowo można wprowadzać swoje posiłki oraz produkty, co jest dużą zaletą tego programu. Dodatkowo daje możliwość zaznaczenia, których posiłków pacjent nie toleruje, bądź nie lubi. Uważam, że niezwykle ważne jest, aby dieta była dostosowana do potrzeb pacjenta, jego trybu życia, ewentualnych jednostek chorobowych, czy upodobań. To wszystko można w bardzo prosty sposób wprowadzić do programu, który podczas tworzenia jadłospisu podpowiada jakie produkty należy wykluczyć. Bardzo podoba mi się dodatkowe okno, w którym pojawiają się niewykorzystane produkty, oraz posiłki użyte w poprzednim jadłospisie. Przy wielu pacjentach nie trudno zapomnieć co zawierała poprzednia dieta, a tutaj program myśli o tym za mnie.

Wybór szaty graficznej zaplanowanych jadłospisówPo rozplanowaniu posiłków można wybrać ulubioną szatę graficzną, co moim zdaniem jest ogromnym plusem. Pacjenci wielokrotnie chwalą sobie estetykę i przejrzystość jadłospisu. Świetną opcją jest także możliwość automatycznego stworzenia listy zakupów, wydruku na lodówkę oraz dodania własnych zaleceń. Gotowy jadłospis można zapisać w formie PDF lub automatycznie przesłać pacjentowi, co dodatkowo skraca czas pracy.

Po rozplanowaniu posiłków można wybrać ulubioną szatę graficzną, co moim zdaniem jest ogromnym plusem. Pacjenci wielokrotnie chwalą sobie estetykę i przejrzystość jadłospisu. Świetną opcją jest także możliwość automatycznego stworzenia listy zakupów, wydruku na lodówkę oraz dodania własnych zaleceń. Gotowy jadłospis można zapisać w formie PDF lub automatycznie przesłać pacjentowi, co dodatkowo skraca czas pracy.PodsumowanieJestem bardzo zadowolona z pracy na Dietetykpro. Dzięki licznym funkcjom mogę skupić się na tym, żeby jadłospis był dobrze zbilansowany i dopasowany do potrzeb pacjenta. Jest intuicyjny, przejrzysty, a do tego przyjemny dla oka. Co ciekawe, program działa również na telefonie, więc zawsze mogę go mieć pod ręką!

Z czystym sumieniem mogę polecić ten program każdemu dietetykowi. Jeżeli nie wiecie co wybrać, wybierzcie Dietetykpro! Nie będziecie żałować.

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności