AGATA SZUSTECKA O CODZIENNYM WYKORZYSTANIU PROGRAMU W PRACY DIETETYKA


Kilka lat temu, gdy jeszcze będąc na studiach, zaczynałam swoją zawodową drogę związaną z dietetyką, szukałam programu, który pomoże mi w mojej pracy. Testowałam kilka programów, testując i szukając najlepszego. Ostateczny wybór padł na program DietetykPro, który jeszcze przed aktualizacją spełniał większość moich oczekiwań.Jest kilka ważnych funkcji, za które cenię sobie ten program. Pozwolę sobie je pokrótce opisać. Być może dzięki temu, ktoś zdecyduje się na zakup właśnie tego oprogramowania.  • Przejrzystość – zarówno podczas pracy podczas układania jadłospisów, jak i w wydruku dla Pacjenta.

  • Duża baza produktów i potraw, choć dla mnie liczy się przede wszystkim możliwość dodawania i tworzenia swojej bazy.

  • Konto online dla Pacjenta, które jest dostępne na każdym mobilnym urządzeniu Pacjenta. 

  • Możliwość skorzystania z kalendarza, dzięki któremu Pacjenci mogą się zarejestrować na wizytę. To bardzo duże ułatwienie, tym bardziej patrząc na to, że osobne aplikacje do rejestracji Pacjentów nie są wcale takie tanie (a w przypadku korzystania z programu DietetykPro mamy dostęp w cenie pakietu).

  • Możliwość dostosowywania wydruku jadłospisu pod danego Pacjenta – w końcu nie każdy musi wiedzieć jaką ilość kilokalorii czy poszczególnych składników odżywczych spożywa.

  • Intuicyjność – każdy laik w kilka chwil zaznajomi się z tym oprogramowaniem.

Stosunek jakości do ceny – program w przeliczeniu rocznym jest tani. Dzięki temu zarówno student, jak i początkujący dietetyk śmiało może sobie na niego pozwolić. Mówi się, że nie powinno oceniać się po cenie produktu, jednak nie oszukujmy się, dla większości ludzi – cena również ma znaczenie.DietetykPro zmienia się dla użytkownikówW pracy z programem DietetykPro cenię sobie również zmiany, które zaszły po najnowszej aktualizacji programu. To, jaki postęp zrobił właśnie ten program dzięki tym modyfikacjom jest po prostu nie do opisania. Pracuje się łatwiej, szybciej, wygodniej. A mowa tutaj m.in. o skalowaniu jadłospisów, dostosowywaniu listy zakupów, dodaniu wielu szablonów i możliwości dodania swoich do programu.Przeciwnicy programów on-line zarzucają im właśnie to, że dostęp do nich jest tylko wówczas, kiedy mamy dostęp do Internetu. Jednak moim zdaniem, nie jest to problemem. W dzisiejszych czasach mamy dostęp do darmowego Internetu jest niemal w każdym miejscu publicznym, o miejscu pracy nie wspominając. Dzięki temu możemy śmiało pracować zarówno będąc w restauracji, jak i jadąc pociągiem. Pracowałam w wielu miejscach używając programu DietetykPro i nie było to dla mnie problemem, że jest to program on-line.

 

Faktem jest jednak to, że aktualizacje oprogramowania są i będą (lecz to nie jest przykład jedynie tego programu). Jednak nie są one wykonywane nazbyt często, dzięki czemu nie utrudniają mojej pracy.PodsumowanieMoim zdaniem, wybór programu DietetykPro jest jednym z lepszych wyborów, które dokonałam w swojej pracy zawodowej. Mam nadzieję, że będzie mi towarzyszył w dalszej drodze zawodowej.
A jeśli wahasz się, czy warto kupić DietetykPro? Spróbuj, przetestuj i zobacz, jak proste jest korzystanie z tego programu.
Ja wybieram DietetykPro, dołącz do profesjonalistów!

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności