NOWE TAGI W DIETETYKPRO - BIEDRONKA, LIDL, ŻABKA


Twoi pacjenci kupują w Biedronce, Lidlu, czy Żabce? Ułatw im stosowanie diety dzięki DietetykPro!Czy Twoi pacjenci pytają, gdzie kupić produkty z ich planu żywieniowego? Dzięki najnowszej aktualizacji w programie DietetykPro, planowanie diety staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. 

W DietetykPro już teraz podczas tworzenia planów żywieniowych i wyszukiwania produktów masz możliwość zaznaczenia i wyszukiwania produktów po nowych tagach:


Program dla dietetyków - DietetykPro - daje Ci do dyspozycji obszerną bazę produktów i potraw - w tym firmowych z ulubionych sklepów Twoich pacjentów. Dzięki temu tworzenie jadłospisów będzie jeszcze szybsze!

Dlaczego warto stosować produkty firmowe w dietach pacjentów?

Oszczędność czasu - pacjenci nie muszą już przeszukiwać różnych sklepów w poszukiwaniu produktów z planu diety. Wiedząc, że produkty są dostępne w ich ulubionej sieci, oszczędzają czas i energię.

Łatwość w planowaniu - pacjenci mogą łatwiej zaplanować swoje zakupy i przygotować listę, co z kolei sprzyja lepszej organizacji i zmniejsza ryzyko pominięcia kluczowych produktów.

Dostępność produktów - nie każdy ma dostęp do wszystkich supermarketów. Dzięki oznaczeniom Biedronki, Lidla czy Żabki, możesz wybierać produkty dostępne w sklepach pacjentów.

Motywacja - pacjenci, którzy wiedzą, że produkty potrzebne do diety są łatwo dostępne, są bardziej zmotywowani do przestrzegania zaleceń żywieniowych. Mniej stresu związanego z zakupami to większa satysfakcja z diety.

Indywidualne podejście - dzięki komponowaniu planów żywieniowych z ulubionych produktów pacjenta, dieta będzie jeszcze lepiej skrojona na jego potrzeby, co wpłynie na zwiększenie wartości oferowanej usługi.

Produkty firmowe w gotowych planach żywieniowychW dzisiejszym świecie zdrowa dieta i zrównoważone nawyki żywieniowe są kluczowe dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Coraz więcej osób szuka gotowych planów żywieniowych, które są nie tylko zdrowe, ale także wygodne i łatwe do wdrożenia w codzienne życie. Produkty firmowe, dostępne w szerokiej gamie sklepów, mogą odegrać znaczącą rolę w tworzeniu takich planów żywieniowych.

W DietetykPro możesz tworzyć diety, czy e-booki na sprzedaż, które mogą stanowić pasywne źródło dochodu. Przygotuj uniwersalną dietę w różnych wariantach kalorycznych z użyciem produktów z Biedronki, Lidla, czy Żabki. To doskonała opcja dla pacjentów, którzy nie są zdecydowani na indywidualną współpracę, a chcieliby zadbać o swoje nawyki i zdrowie.

Jak korzystać z tej funkcjonalności?Nowe tagi dostępne są w wyszukiwarce podczas tworzenia planu żywieniowego. Wybierz jeden z 3 nowych tagów i planuj potrawy z uwzględnieniem ulubionych produktów swoich podopiecznych!Nie korzystasz jeszcze z programu? Przetestuj bezpłatnie najwyższą wersję PREMIUM PRO w najlepszym programie dla dietetyków na rynku.

DietetykPro- jeden PROgram, wiele możliwości!

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności