Kartoteka pacjenta i wywiad żywieniowy
Bezpieczna kartoteka pacjentaW programie DietetykPro znajdziesz specjalny moduł do tworzenia i przechowywania bezpiecznej kartoteki pacjenta. To miejsce, w którym możesz przechowywać wszystkie istotne dokumenty związane z pacjentem takie jak wyniki badań czy zalecenia. W tym miejscu masz również możliwość aktywacji konta online pacjenta oraz konta w aplikacji mobilnej DietetykPro - Twoja Dieta. Dzięki temu pacjent może łatwo monitorować swoje postępy i przestrzegać zalecanej diety.

Wywiad żywieniowyInnowacyjny moduł "Wywiad Żywieniowy" to kolejna funkcja, która ułatwia pracę dietetyka.
W zakładce “wywiad żywieniowy” przygotowaliśmy dla Ciebie trzy gotowe szablony wywiadów, które możesz wysłać do swojego pacjenta jeszcze przed konsultacją. Wszystkie przez niego uzupełnione informacje automatycznie zapisują się na jego koncie, co pozwala Ci lepiej monitorować jego nawyki i potrzeby. Masz również możliwość tworzenia własnych wywiadów od podstaw. To nie tylko ułatwi Twoją pracę, ale także sprawi, że wywiad będzie dokładnie dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.Wywiad żywieniowy wpływa na tworzenie spersonalizowanego jadłospisu. Jeśli pacjent zaznaczy, że czegoś nie lubi lub ma konkretne schorzenie, program wskaże w alercie bocznym, że w jadłospisie zostały użyte produkty niezalecane. Monitorowanie chorób pomaga w tworzeniu bardziej efektywnych i bezpiecznych planów żywieniowych. Dzięki tej funkcji dostosujesz jadłospis do indywidualnych potrzeb i chorób pacjenta.

Dzięki DietetykPro możesz zyskać pewność, że prowadzisz swoją praktykę dietetyczną w sposób profesjonalny i skuteczny. To narzędzie, które pozwoli Ci jeszcze lepiej zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie Twoich pacjentów.

Odkryj niezawodne narzędzia dostępne w programie DietetykPro - programie do układania jadłospisów,, które pomogą Ci w profesjonalnym prowadzeniu praktyki dietetycznej. Wypróbuj za darmo pełną wersję PREMIUM PRO przez okres 7 dni. Odwiedź naszą stronę pod adresem demo.dietetykpro.pl

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności