ZNAMY JUŻ ZWYCIĘZCĘ! SPRAWDŹ KONIECZNIE, KTO POKONAŁ KONKURENCJĘ I WYGRAŁ EDU DIETETYKPRO


Blisko 6000 głosów zostało oddanych w konkursie „Zostań Studentem Pro swojej uczelni”, w którym do wygrania był prawdziwy skarb dla studentów i wykładowców dietetyki.

W wirtualnym świecie informacja o organizowanej akcji rozeszła się w zatrważającym tempie i trafiła aż do 21 300 osób! Nic w tym dziwnego, bo platformę Edu DietetykPro chciał wygrać każdy.

Ponad 20 szkół, tysiące udostępnień i wysyłanych wiadomości z prośbą o oddanie głosu - tak w skrócie wyglądała walka o darmowy dostęp do platformy EduDietetykPro, która trwała przez 14 dni.

Od wystartowania do zakończenia konkursu pozycja lidera zmieniała się bardzo dynamicznie, każdego dnia uczelnie z całej Polski ocierały się o to najważniejsze miejsce na podium, ale jak to w konkursie zazwyczaj bywa… zwycięzca może być tylko jeden!

Liczby nie kłamią!

To właśnie Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie zdobył aż 3117 głosów. Wynik ten zagwarantował studentom oraz wykładowcom dietetyki darmowy dostęp do platformy Edu DietetykPro na cały semestr!

Serdecznie gratulujemy wygranej! Jesteśmy przekonani, że zarówno zdobywanie wiedzy, jak i prowadzenie zajęć z wykorzystaniem tak innowacyjnego oraz rozbudowanego narzędzia, jakim jest Edu DietetykPro będzie przyjemne i zaowocuje kształceniem na najwyższym poziomie.

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie, mamy dla nich również przewidziane nagrody pocieszenia: atrakcyjne rabaty na zakup platformy oraz gratisowe dostępy dla studentów i wykładowców. Jak je odebrać? Wystarczy skontaktować się z nami pod numerem tel. 793124240, adresem mailowym kontakt@dietetykpro.pl lub poprzez stronę na Facebooku  

Cały przebieg akcji można zobaczyć tu 


Edu DietetykPro - jak to działa?

To jedyna w Polsce platforma edukacyjna do nauki dietetyk umożliwiająca wykładowcom prowadzenie zajęć online oraz w trybie zdalnym na najwyższym poziomie, a studentom zdobywanie wiedzy w zgodzie z najnowszymi normami, z wykorzystaniem nowoczesnego narzędzia. Dostęp do platformy jest indywidualny i niezależny od stanowisk komputerowych.

Dzięki platformie Edu Dietetykpro studenci zdobywają umiejętności z zakresu układania nawet najbardziej zaawansowanych jadłospisów, przeprowadzania wywiadu z pacjentem, analizowania statyk, ustalania norm czy dodawania wykluczeń pokarmowych. Dzięki opracowanym normom, kalkulatorom i wskaźnikom, a także rozbudowanej wyszukiwarce produktów i potraw, zdobywanie wiedzy staje się niezwykle przystępne.

Wykładowcy natomiast na bieżąco mogą śledzić postępy studentów, w prosty sposób zarządzać ich kontami, tworzyć oddzielne grupy, kontrolować i oceniać pracę, przeglądać konta, kontaktować się z grupą lub studentem indywidualnie.

Każdy wykładowca jako bonus otrzymuje prywatny dostęp do programu DietetykPro na cały rok akademicki.

Edu Dietetykpro jest w całej Polsce! Obecnie z platformy korzysta ponad 8900 studentów i 300 placówek edukacyjnych. Chcesz do nich dołączyć lub dowiedzieć się więcej o korzyściach i działaniu platformy edukacyjnej Edu DietetykPro? Zadzwoń pod nr tel 7931240240 , napisz na kontakt@dietetykpro.pl lub wejdź na stronę Edu DietetykPro Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności