Ok, zamknij

Program DietetykPro

Najchętniej wybierany przez dietetyków i trenerów

DietetykPro to pierwszy, dostępny online Program w Polsce do układania jadłospisów. Od lat utrzymuje status lidera na rynku usług dietetycznych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, licznym darmowym aktualizacjom i prostej obsłudze jest uznawany za najlepszy kreator jadłospisów.

Jeden Program, wiele korzyści

Największa baza
+10 000 przepisów i produktów,
w tym baza IŻŻ

Błyskawiczne
układanie
jadłospisów

Najniższa cena
na rynku
285zł za rok1

Darmowe: webinary,
bieżące wsparcie
i certyfikaty

+20 szablonów
z gotowymi dietami
do edycji

Konto pacjenta online
dzienniczek żywieniowy
i pomiary

Kalendarz
wizyt online
gratis

Statystyki,
historia wizyt,
dokumenty RODO

1 cena netto za roczną licencję bez logotypu własnej poradni. Program bez ograniczeń, dostęp do wszystkich funkcji w Programie DietetykPro.

Cennik

Wybierz Program dopasowany do swoich potrzeb

6 miesięcy

12 miesięcy

-10%

Logotyp

200 zł zł/rok2

Logotyp dostępny jedynie dla użytkowników Programu. Można go dokupić w dowolnym momencie. Logotyp własny widoczny jest na wszystkich wydrukach i w koncie online pacjenta. 3

Program

346 zł

285

zł/rok2

Jednorazowa opłata za roczny abonament w pełnej wersji Programu i wszystkie korzyści jakie daje posiadanie DietetykPro.

Program z Logotypem

446 zł

347

zł/rok2

Roczny abonament umożliwiający korzystanie ze wszystkich funkcji DietetykPro. Cena obejmuje dodatkowo logotyp własny wgrany do Programu.

2 cena netto.

3 cena logotypu w maksymalnej wysokości. Gdy logotyp zostanie kupiony później niż Program, jego cena zostanie obniżona – obliczona proporcjonalnie do ilości dni trwania Programu.

Zdobywca tytułu Produkt Roku 2017

według portalu dlazdrowia.pl

prestiżowy plebiscyt na najlepszy produkt z branży zdrowotnej

Jak zamówić?

Kup szybko i bezpiecznie w 3 prostych krokach

1

Wybierz abonament

dopasowany do siebie w zakładce Cenniki

2

Opłać licencję

wybraną przez siebie za pośrednictwem bezpiecznych płatności PayU

3

Pracuj bez ograniczeń!

kilka chwil po opłaceniu Twoje konto w DietetykPro zostanie aktywowane

Karolina

Dietetyczka, Wrocław

DietetykPro jako kompleksowy Program do prowadzenia gabinetu dietetycznego sprawdza się znakomicie. Ogromna baza przepisów, które w łatwy sposób mogę edytować, mnogość dostępnych opcji, które mimo wielu możliwości wciąż pozostają proste w obsłudze. Cena najniższa na rynku. Polecam.

Ania

Dietetyczka, Kraków

Po 5 latach pracy w Programie DietetykPro mogę powiedzieć, że nie ma on konkurencji na rynku. W krótkim czasie pozwala ułożyć jadłospis na dowolną ilość dni, jest prosty w obsłudze i stabilny. Otwartość twórców na sugestie użytkowników i liczne darmowe aktualizacje, sprawiają, że nie ma sobie równych.

Angelika

Dietetyczka, Warszawa

Dzięki Dietetykpro jakość mojej pracy znacznie się poprawiła. Układam jadłospisy w 30 minut, a szablony dostępne w Programie pozwalają mi stworzyć najbardziej skomplikowane diety bez błędów. Prowadzę zapisy na wizyty poprzez dostępny kalendarz online, dzięki czemu przestałam nosić kalendarz.

Program DietetykPro

Najważniejsze funkcje

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam dostęp do zakupionego Programu?

Odpowiedź

Gdy korzystamy z płatności kartą lub za pomocą płatności PayU, dostęp do Programu uzyskujemy po 5 minutach. W przypadku przelewów tradycyjnych okres ten jest nieco dłuższy - wiąże się z księgowaniem płatności przez banki.

Czy mogę kupić Program na dłużej niż rok?

Odpowiedź

Program DietetykPro możemy kupić na dłużej niż 1 rok. Przygotowana jest wtedy indywidualna oferta ze zniżką. Program opłacamy wtedy za pomocą przelewu tradycyjnego.

Jakie bazy zawiera Program DietetykPro?

Odpowiedź

DietetykPro liczy ogromną bazę danych 10.000 przepisów i produktów i baza ta wciąż jest poszerzana przez naszych dietetyków. Kupując Program DietetykPro mamy dostęp do bazy: polskiej, USDA, sklepowej i własnej DietetykPro.

Licencje, czym się różnią?

Odpowiedź

Wszystkie funkcje programu dostępne są w każdej licencji, niezależnie od czasu jej trwania. Licencje na Program DietetykPro różnią się tylko czasem trwania i logotypem. Do wyboru jest abonament, który umożliwia umieszczenie własnego logotypu na wszystkich wydrukach dla pacjenta i w koncie online.

Czy korzystanie z Programu DietetykPro jest bezpieczne?

Odpowiedź

Korzystanie z programu DietetykPro jest bezpieczne. Zastosowane najnowsze technologie i standardy bezpieczeństwa powodują, że program działa od lat szybko i stabilnie. DietetykPro stosuje Certyfikaty SSL i dedykowane serwery, a bezpieczeństwo transakcji gwarantuje PayU – największy dostawca płatności online w Polsce.

Gdzie znajdę fakturę za Program?

Odpowiedź

Faktura za Program generowana jest automatycznie po zakupie DietetykPro. Dostępna jest więc już przy pierwszym logowaniu do wybranego Programu w zakładce 'Moje Konto' 'Moje Faktury'.
Sprawdź swój e-mail podany przy zakupie, tam dostaniesz szczegółową instrukcję.

Umów się z Nami!

Pracujemy od poniedziałku
do piątku!

Proszę wybrać datę

Wybierz preferowane godziny kontaktu
Oddzwonimy do Ciebie!

Proszę wybrać godzinę

Wypełnij formularz
kontaktowy!

* pole obowiązkowe

* pole obowiązkowe

* zgoda jest obowiązkowa

* pola wymagane