OTRZYMASZ PAKIET PREMIUM PRO ZA DARMO


Twój darmowy miesiąc PREMIUM PRO rozpocznie się jutro! Specjalna promocja dla nowych i stałych użytkowników!Jutro przeniesiemy Twoje konto na bezpłatny okres z pakietu Standard na Premium Pro!

Zobacz, co zyskasz po przeniesieniu z pakietu Standard na pakiet Premium Pro!Oprócz tego będziesz mieć dostęp do funkcji, które przyspieszają tworzenie planów żywieniowych takich jak:

  • globalna wymiana - wymień produkty w całym jadłospisie za pomocą kilku kliknięć,
  • skalowanie szablonów jadłospisów - użyj zapisanego planu żywieniowego u tego samego lub innego pacjenta.


W pakiecie Premium Pro masz również dostęp do funkcji, które wspierają współpracę z pacjentem.

Twórz własne wywiady żywieniowe i wysyłaj je do uzupełnienia pacjentowi poprzez aplikację mobilną, czy stronę www pacjenta!

Edukacja żywieniowa będzie skuteczniejsza, jeśli pacjent otrzyma spersonalizowane zalecenia żywieniowe. To istoty element prowadzenia podopiecznych, a w DietetykPro masz dostęp do modułu Zaleceń żywieniowych, gdzie możesz tworzyć własne szablony, a następnie przekazywać je pacjentom w koncie pacjenta i aplikacji.

Regulamin akcji promocyjnej.Chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania?Napisz do nas na kontakt@dietetykpro.pl lub skontaktuj się pod numerem 793 124 240
Chętnie Ci pomożemy!

DietetykPro - jeden PROgram, wiele możliwości!

Copyright 2024 Dietetykpro - wszelkie prawa zastrzeżone

Code & Design by

Strona wykorzystuje cookie

Strona dietetykpro.pl korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług oraz dopasowania komunikacji do zainteresowań użytkownika. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności